DF magazin. (kırmızı halı)

'Gülümse

:D
Prenses
yaza vedaa partisini biraz geç yapan düşlerciler kırmızı halıda çok güzel ve özle pozlarla karşılarınızda :)

Kolajlar22.jpg

halımızda ilk [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ve [MENTION=151672]bluee[/MENTION] çiftimizi görüyoruz. geçen haftalarda sözlenen gençler yakın zamanda nişanla aşklarını ölümsüzleştirme yolunda adım atacaklar. kendilerine buradan mutluluklar diliyoruz.

Giuliana-Rancic-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-hal%C4%B1-12-505x723.png

ben yalnızken daha güçlüyüm diyen sevgili arkadaşımız [MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION] siyah elbisesiyle göz dolduruyordu.

jessica-chastain-2012-oscars-03.jpg

şıklıkta üstüne tanımayan [MENTION=54437]ashli[/MENTION] kızıl saçları ile dikkat çekti :)

oscar-odul-toreni-kirmizi-hali-2-e1361780981888.jpg

beyazın masumiyetinden vazgeçmeyen kızlarımız sırasıyla [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] [MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] [MENTION=154368]Bayan Taruz[/MENTION] kendileri şıklık konusunda yarıştalar adeta :D

BPittAJolie_V_27feb12_getty_b_592x888.jpg

geçen aylarda dünya evine giren [MENTION=157575]She`[/MENTION] sevgili eşiyle gecemize katıldı. Kendilerine mutlu senler geçirmesini diliyoruz. :)

altin-kure-golden-globes-kirmizi-hali-+(11).jpg

hem seksapel hemde sadeleğin simgesi geceye katılan sıkı dostlar [MENTION=25600]'birgül[/MENTION] ve [MENTION=151798]Sevda'Lı[/MENTION] :)

grammy_kirmizi_hali_taylor.jpg

roma esitisiyle [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION]

cannes-kirmizi-hali-1.jpg

düşler kızları adı gibi düş içerisindeler sırasıyla [MENTION=160473]kartalicee[/MENTION] [MENTION=151116]LaZZkopateLLa[/MENTION] [MENTION=158527]Puurple[/MENTION] [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] [MENTION=159838]Sewde[/MENTION]

page-horz.jpg

kızlar kadar erkeklerde halıda iyi duruyorlardı :) [MENTION=151147]CaSPeR35[/MENTION] [MENTION=89675]BozkurtTR[/MENTION] [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] [MENTION=6708]4MinoRMacH1Né[/MENTION] [MENTION=26571]Asi Ruh[/MENTION] [MENTION=4428]sEmih[/MENTION]

Naomi-Watts1.jpg

bordalar içindeki [MENTION=27617]LocKe[/MENTION]

1.jpg

ve son olarak kameralrımıza yakalanan [MENTION=42739]karagümrük[/MENTION]. kendisi bu yeni tarzında ne anlatmak istediğini anlamadıkk ama yalanda olsa yakışmış diyelim bizz :)

bu günkü magazin turumuz burada sona eriyor ama korkmayın haftaya yeni bölümler ve yaklamalarla sizlerle birlikteyiz.
sürç-i lisan ettiysek affola.
amaç sadece eğlenmek :)
unuttuğum insanlar varsa alınmasınlar alınsalar bile yazıphaftaya çıkıcak olan konuda kendilerine yer verelim :D

---> DF magazin. (kırmızı halı)

Guzel guzel bakiyordum. Kizlarda cok seksiymis diye icimden gecirirken boyle bir final beklemiyordum. Sesli bir sekikde guldum karagumruku goruncr :)

+rep

düşler kızları adı gibi düş içerisindeler sırasıyla .. ile başlayanın resmini göremiorum sasad :D :D

ellerineeee sağlıkk kankaa çok güzel olmuşş :D +rep

Karagümrük fenasıııın başa belasııın :D:D

Guzel guzel bakiyordum. Kizlarda cok seksiymis diye icimden gecirirken boyle bir final beklemiyordum. Sesli bir sekikde guldum karagumruku goruncr :)

+rep

t. ederim :D

düşler kızları adı gibi düş içerisindeler sırasıyla .. ile başlayanın resmini göremiorum sasad :D :D

ellerineeee sağlıkk kankaa çok güzel olmuşş :D +rep

Karagümrük fenasıııın başa belasııın :D:D

bende açılıyorr yavrumm :D
t. ederim :)

cannes-kirmizi-hali-1.jpg

bu yeşil rengini severim doğrusu :)
çok mu fenayım ne :p

teşekkürlerrrrrr

önemli değil :)

karagümrük naptın sen ya, eline sağlık güzel olmuş :D

İyi bari güzel giyinmişim hayatımda ilk defa xD

Ellerine sağlık canım.

Ben yalnızken daha güçlüyüm tabi ki AMA YANİ YALNIZLIKTA Bİ YERE KADAR ARKDŞLR. .S
Çok beğendim eline emeğine sağlık bu arada, en sevdiğim renk. :Ç

niye morukları ben oynuyorum neyse ödülüm var en azındna.

wouwww süper olmuş teşekkürler emeğine sağlık xD

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ben sana bi hitap edicem.. :1a9:

wouwww süper olmuş teşekkürler emeğine sağlık xD

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] ben sana bi hitap edicem.. :1a9:

Madem Aldın :1a9: Bunu Eline Giydirtmeseydin O Elbiseyide Alla Alla :D [MENTION=151672]bluee[/MENTION]

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri