Diğer Konuyu Kapattınız Ama Cevap Alamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALavignE

Kayıtlı Üye
Ortalama bir fiyat istiyorum sizden ne kadar eder diye fakat cevap alamadım, bu tip forumlar ne kadar eder diye sordum fakat konuyu kapattınız ben de bu konuyu açma gereği duydum cevabınızı yazıp kilitleyebilirsiniz konumu..:2:

---> Diğer Konuyu Kapattınız Ama Cevap Alamadım

bakın bu forum değilde vbulletin aylık 100TL gibi bir fiyat. orjinali . di en son eskılerden benmde var idi .com .org yıllk 20 30 TL

arkadaşım.. kitlenen konu yenıden acılmaz kıtlenmısse vardır sebebı.

yapmayın boyle seyler..

sımdı öncelıkle sunda anlasalım. senınle geyık yapılmıs tabıkı sen duslerforum'u veya duslerforum degerınde bır sıteyı alamazsın bu sıteye gecen sene 7 bın tl verdıler yanı eskı para ıle 7 mılyar. satmadık suan 10 verseler yıne satmayız.

sıte alacaksan sıtenın pagerank degerı.

alexa degerı

tekıl ve cogul hıt ıstatıstıklerı gıbı ozellıklerıne bak oyle al.

bu tıp forumlar lısans uygulamalı olup sırf lısansı zaten 300 350 tl cıvarındaydı en son .

mutlaka bır sıte sahıbı olmak ıstıyorsan ımzamdakı msn adresımden ulas bana sana yardımcı olayım en uygun ve en guvenılır sekılde sıte sahıbı olursun.

iyi forumlar dılıyorum

Böyle bir siteye nasıl 7 bin tl verirler anlamıyorum, ayrıca lisans aldığınız zaman ömür boyu alırsanız sadece 160 $ verip kurtuluyorsunuz ama ek güncelleştirme için 60 $ vermeniz gerekiyor, eğer güncelleştirme yapmasanız ömür boyu kullanabiliriz güncelleştirme yapmadan..

Böyle bir siteye nasıl 7 bin tl verirler anlamıyorum, ayrıca lisans aldığınız zaman ömür boyu alırsanız sadece 160 $ verip kurtuluyorsunuz ama ek güncelleştirme için 60 $ vermeniz gerekiyor, eğer güncelleştirme yapmasanız ömür boyu kullanabiliriz güncelleştirme yapmadan..
Her ay verilen host paraları,yıllık site adı parası,foruma verilen emekler,harcanan zamanlar vs vs.

Haklısın böyle bir siteye 7 bin tl az
icon7.gif

Her ay verilen host paraları,yıllık site adı parası,foruma verilen emekler,harcanan zamanlar vs vs.

Haklısın böyle bir siteye 7 bin tl az
icon7.gif

Lisans 300 TL
Host 15 TL
Domain 20 TL desek ..

335 TL ediyor, nerede 7 bin tl ??

ozkan @ msn adresinizi ekledim konuşalım bir..

Son düzenleme:

Böyle Bi Sitenin Neyini Beğenmedin Söylede Bilelim?

Herşey Para Değil Canım Kardeşim

Paranında Satın Alamayacağı Şeyler Vardır Hayatta

Çoğu Kişi Biz Burdayız Diye Takılıyor

Bu Forumu Satsak Eskisi Gibi İmkanı Yok Olmaz.

Dostluk ( Sanalda olsa ) , Muhabbet Gibi Şeyleri Parayla Satın Alamazsın

Yaşın Küçük İlerde Daha İyi Anlarsın..

Forum öZkanın Bana Söz Hakkı Düşmez Ama Ben Kendi Düşüncemi Söyleyeyim

Benim Önüme 20 Milyar Koysunlar Sat Deseler Gözümü Kırpmadan Hayır Der Geri Çeviririm..

Çünki Ben Dahil Coğu Kişi Buraya Emek Verdi Onu Para Karşılığında Satarsam O Benim Terbiyesizliğim Olur. Çoğu Kişi Buraya Kaç Binlerce Konu Açtı , Göz Nuru Döktü , Uykusuz Kaldı Ben Onu Kendi Çıkarlarım için Kullanamam..

Başkada Dicek Bişeyim Yoktur.

banlarım seni bir daha böyle bir site şeklinde yorum yaparsan konu kilit..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri