Dost Dedigin..

Kan KraLiçesi

Bayan Üye
Dost Dedigin KaLbinin DerinLikLerindeki ihtiyacı HesapLamaLı..

Genc Adamın Biri, Dermi$ Babasına Hergün; "Benim de DostLarım var, Sendeki Dost gibi.. " Baba itiraz Eder, oLmaz ÖyLe Cok Dost. Hakikisi BeLki Bir BeLki iki, FazLasını BuLamazsın gercek, Hakiki Dostun..

Devam Eder Durur Konu$ma.. AraLarında Ba$Lar Bir Tartı$ma, Karar VerirLer Bir Sınava, Dostun Hakikisini anLamaya..

Bir ak$am Bir Koyun KeserLer, ve KoyarLar Cuvala, Baba der ki OgLuna:

- "Hadi aL Bu CuvaLı, $imdi götür Dost BiLdikLerine" CuvaLdan KanLar DamLamakta..

DeLikanLı SırtLar CuvaLı, gider En iyi BiLdigi Dostuna, CaLar Kapıyı..

O Dost Bakar ki CuvaLa Hemde KanLı Bir CuvaL, Kapar HızLa Kapıyı DeLikanLının Suratına, aLmaz iceri Arkada$ını.. BöyLece tek tek doLa$ır DeLikanLı, Kendince Tanıdıgı, Sevdigi DostLarını. Ne Care, Hepsinde de Sonuc Aynıdır. EvLat geriye Döner, ama icten yıkıLır.. Babasına Dönerek:

- "HakLıymı$sın Baba" der. Dost yokmu$ Bu Dünyada Ne Sana, Ne de Bana.. Baba:

- "Hayır EvLat, der. Benim Bir Dostum var biLdigim. Hadi CuvaLı SırtLa ve Bir Kere de ona git, SeLamımı SöyLe. Genc Adam, CuvaLı SırtLar Tekrar, aLnından TerLer, CuvaLdan KanLar DamLar..

Gider, Baba Dostuna, SeLam verir. KabuL görür Sevinir. O Dost, DeLikanLıyı aLır Hemen iceri. GecerLer Arka Bahceye, Bir Cukur KazarLar BirLikte, Koyunu GömerLer Adam diye, Üzerine de Serpi$tirirLer Toprak BeLLi oLmasın Diye DikerLer Üzerine Sarımsak..

Genc Adam geLir Babasına;

- "Baba i$te Dost Buymu$" diye konu$unca, Babası:

- "Daha Erken, o beLLi oLmaz Daha, Sen Yarın git Ona, Cıkart Bir Kavga, Atacaksın iki Tokat, hic Cekinmeden Ona, i$te o Zaman anLa$ıLacak Dostun Hakikisi.. Sonra geL oLanLarı anLat Bana..

Genc Adam Aynen Yapar Babasının Dedigini, Maksadı anLamaktır Dostun Hakikisini, Babasının Dostuna istemeden Basar iki Tokat !

Der ki Tokatı yiyen Dost; "Git de SöyLe Babana, Biz Satmayız Sarımsak TarLasına BöyLe iki Tokada !"
"Dost" Dedigin; SeviLecek Biri oLmadıgın ZamanLarda BiLe Sana SarıLmaLı.. DayanıLmaz oLdugun ZamanLarda BiLe Sana DayanmaLı..

Dost Dedigin; Fanatik oLmaLı, Bütün Dünya Seni Üzdügünde Sana MoraL VermeLi.. GüzeL HaberLer aLdıgında SeninLe Dans EtmeLi, ve agLadıgında SeninLe agLamaLı.. Ama Hepsinden Cok, Dost MatematikseL oLmaLı; Sevinci CarpmaLı.. Üzüntüyü BöLmeLi, Gecmi$i CıkarmaLı Yarını TopLamaLı.. KaLbinin DerinLikLerindeki ihtiyacı HesapLamaLı.. Ve Her Zaman Bütün ParcaLardan Daha Büyük oLmaLı.. i$i Bitince Seni Bir Tarafa "AtmamaLı"..
.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri