Dudak Büyütme , Dudak Büyültme , 15 Dakikada Dudak Büyütme

Lyd

Bayan Üye
image0011.jpg

bıçak altına yatmadan çizgilerinizden kurtulabilir ve ünlü yıldız Angelina Jolie gibi dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz; işte ameliyatsız botox mucizesi.
Bembeyaz
smilev.gif
tertemiz
smilev.gif
bol karlı bir haftanın ardından tekrar sizlerleyim. Kar yağdığı zaman işkence haline getirirler ki
smilev.gif
halbuki beyaz
smilev.gif
temizlik ve saflık değil mi? Hem
smilev.gif
yağsın da yazın susuz kalmayalım
smilev.gif
kurumayalım. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve ekibini tebrik etmek lazım. Her yer açık ve sorunsuzdu. Ama bilinçsiz hız yapan dikkatsiz şoförlerden dolayı kazalar olup abartıldı.

MUCİZEVİ BİR ÜRÜN
Yine yoğundum. Son dakika Kıbrıs’tan sete yetiştim ve karın en kötü gününde uçakla indim. Evet şekerlerim
smilev.gif
geçenlerde muhteşem bir ürünün basın lansmanına katıldım. Sizlerle paylaşmak istedim. OHTPEPTİDE3 adlı markanın mucizevi ürünü. Ameliyatsız botoks. Kurumsal iletişim direktörü Özlem Acar tüm bilgiyi verdi. Biliyorsunuz
smilev.gif
en değerli bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Kırışıklıklar
smilev.gif
minik çizgiler için süper etkili ve gerginleştiriyor. Dudak ve göz çevresine sürüp kuruyana kadar bekliyorsunuz. 16 saat gergin
smilev.gif
dümdüz bir cilt. Yani bir nevi ütü görevi görüyor. İçinde okra özü
smilev.gif
tatlı badem yağı
smilev.gif
yosun özü var. Bence denemekte yarar var. Bu arada sanat camiası büyük kayıplar verdi. Biri
smilev.gif
bana şarkısını veren ünlü bestekar Sait Ergenç. Allah rahmet eylesin. Albümümde şarkısı var. Az biraz haksızlıkta yapmıştı bana nur içinde yatsın. Diğeri Aysel Gürel’imiz. Birkaç defa şarkı için görüşmüştük. Çok renkli
smilev.gif
çılgın Ayselimiz’i kaybettik. Ailesine başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Evet şekerler
smilev.gif
bu haftaki konumuz son yıllarda çok moda olan
smilev.gif
merak edilen dudak dolgusu. Ve sizler için kendimi feda edip Nişantaşı Rumeli Caddesi’ndeki Opr. Dr. İlker Manavbaşı’nın muayenehanesine konuk oldum. Kendisi plastik
smilev.gif
rekonstrüktif estetik cerrah uzmanı. Ve bakın neler yaşadık…

* İlk aşama ölçü alma ve nereye ne kadar dolgu yapılacağına karar verme. Ben alt dudağım kalın olduğu için yaptırmadım. Önce dolgu yapacağı yerleri çizdi Dr. İlker Manavbaşı. Dolgu dudakla yüz anında değişiyor. Dolgun ve iri dudaklar gençliğin
smilev.gif
dişiliğin
smilev.gif
güzelliğin simgesidir. 1893′lü yıllarda dolgular otolog yağ ile yapılmaya başlandı. 1899′lu yıllarda yağ yerine parafin kullanıldı. 1940-1950′li yıllarda sıvı silikon enjeksiyonu başladı. 1980′li yıllarda silikonun yerini kolajen aldı. Son 30 yılda işlem hız kazandı. Dolgu işlemi
smilev.gif
dudak kanseri olup dudağını aldıranlarda
smilev.gif
kırışıklıkları yoğun olanlarda
smilev.gif
çok küçük dudaklılarda uygulanıyor.

* Hayvanlardan elde edilen ürünlerin taşıdığı riski taşımayan ‘Purugenin’
smilev.gif
içeriğinde bulunan hyalüranik asit vücutta bulunan sürekli yenilenen bir madde. Dudaklar güvenle istenilen kalınlığa getiriliyor.

NOTTT : AYRICA KIZLAR VİKİS(VICKS) ile kışın soğukta dudaklara sürüldüğünde pembeleşir ve büyür

Son düzenleme:
---> Dudak Büyütme , Dudak Büyültme , 15 Dakikada Dudak Büyütme

Teşekkürler Bebegim + Rep

bu kadının dudakLarına bitiorumm :D

aynı benımkıler hahaha

Bilgi için teşekkürler emeğine sağlık arkadaşım ...

valla bunların hepsi de geçiçi çözümler kızlar
yazıldığı gibi dudak dolgusu için bıçak altına yatmakta gerekmiyor ayrıca :)
sağolsun biricik doktorum Alper Tuncel hem doğal görünümlü hem de çekici dudaklara aynı sizin yazdığınız gibi 15 dakikada kavuşturdu beni :)
Samimi söylüyorum, ben de o kadar şey denedim, onca zırvalıklara para saydım ki şimdi acıyorum kendime. Herkese geçici çözüm yerine böyle bir yöntem tavsiye ederim ama tabiki doktor seçimi çok önemli mutlaka bir plastik cerrah tarafından gerçekleştirilmeli işleminiz. Yoksa öyleee ördek ördek aysun kayacı gibi gezinirsiniz ortada hahaytt :))

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri