dügün resimlerim

yesil83

Bayan Üye
3bf64e817144afea1a8768ca72dbdeee.jpeg

Son düzenleme:
---> dügün resimlerim

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] [MENTION=27617]LocKe[/MENTION] [MENTION=39285]sensiz olmaz[/MENTION] [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] [MENTION=151672]bluee[/MENTION] [MENTION=127763]jok3r[/MENTION] :) [MENTION=160419]Queen2[/MENTION] [MENTION=158527]Puurple[/MENTION] [MENTION=54437]ashli[/MENTION] [MENTION=25600]'birgül[/MENTION] @`she [MENTION=164193]Derin42[/MENTION] [MENTION=161689]Sim[/MENTION] [MENTION=155185]mylıfe[/MENTION][MENTION=159992]toprakkokusu[/MENTION]
Veee kim bakmak isterse... aklima bianda gelenleri etiketledim.

---> dügün resimlerim

Ilk Defa Gördüm Seni &#128525 Cok Sevindim

Cok yakismissiniz Birbirinize Allah Mutlugunuzu Daim Etsin Canim...

Gelinligin Süper cok yakismis...

---> dügün resimlerim

Abla çok güzel ya allah her daim ömür boyu sevgi nizi yakınlığı nizi birbirine bağlılığını zi bozma sin inş ilk kez senj görüyoruz şaşkınlık içinde yiz görenler herkesin de bunu yaşayacağını saniyorum :) :)
harika kareler abla ya çok iyi çıkmış siniz yakışıyor sunuz bir ömür beraber olma dileği ile

---> dügün resimlerim

sizlere omur boyu mutluluklar diliyorum.nikahta evet derken enistenin ayagina bastinmi:hi:

---> dügün resimlerim

Abla çok güzel ya allah her daim ömür boyu sevgi nizi yakınlığı nizi birbirine bağlılığını zi bozma sin inş ilk kez senj görüyoruz şaşkınlık içinde yiz görenler herkesin de bunu yaşayacağını saniyorum :) :)
harika kareler abla ya çok iyi çıkmış siniz yakışıyor sunuz bir ömür beraber olma dileği ile
tesekkur ederim. ALLAH sizlerede hayirli evlilikler nasip etsin. InsaALLAH.

sizlere omur boyu mutluluklar diliyorum.nikahta evet derken enistenin ayagina bastinmi:hi:
sagol abi. Evet bastim ama hissetmemis :) ve benle dalga gectiler kiyamamis basmaya diye :)

---> dügün resimlerim

Ay abla çok hoş ya çok güzel allah bir ömür hiç bozma dan mutlu mesut yaşarsınız inş

---> dügün resimlerim

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] tatlim öncelikle aklına gelmem beni mutlu etti teşekkür ederim.

Sonra Rabbim gülen yüzünüzü hic bozmasın esın ile cok yakışıyorsunuz hep mutlu olmanız dileklerimle.

Evine bayıldım hep tatlı sohbetleriniz geçsin birbirinize sesinizi yükselttiğiniz tek an sevginizi haykırır iken olsun.

Canan ve Ali yazan ayakkabılarınıza bittim bende isterim:)

Ve son olarak cok güzelsin canım benim gelinlik her bayana cok yakışır muhakkak ama sama daha bı yakışmış.

---> dügün resimlerim

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] tatlim öncelikle aklına gelmem beni mutlu etti teşekkür ederim.

Sonra Rabbim gülen yüzünüzü hic bozmasın esın ile cok yakışıyorsunuz hep mutlu olmanız dileklerimle.

Evine bayıldım hep tatlı sohbetleriniz geçsin birbirinize sesinizi yükselttiğiniz tek an sevginizi haykırır iken olsun.

Ve son olarak cok güzelsin canım benim gelinlik her bayana cok yakışır muhakkak ama sama daha bı yakışmış.

---> dügün resimlerim

Oncelikle yorumun beni cok mutlu etti.uzun yorumlar yazdigim gibi okumasida bir okadar hosuma gidiyor. Deger gordugumu dusunuyorum. Aksi kestirip atmis gibi oluyor.
daha guzelleri en iyileri sizlerin olsun.
Evet. Esimle mutluyum ve ins. Daimi olur bu mutluluk. Birbirimize bagirma huyumuz yok ve ins. Olmaz. Iyi temennilerin beni cok mutlu etti canim. Cok sagol.
Aslinda gelinligi provalarda daha cok begenmistim. Cok guzel duruyordu ama nedense dugunde o gelinligin havasi kalmamis gibiydi benim gozumde. Provalardaki kadar yalismadi. Buyusu yoktu.
Neyse bunada cok sukur. Sorunsuz bir dugun oldu alinin dugunde biraz beni yalniz birakmasi disinda :) cocugu ordan oraya cekistirdiler yanimda olamadi.
Ve beni bazen unuttu :) yemege gittik. Beni unutuyor. :) maalesefki herkesin fark etmesi. Aklima geldikce ofkeleniyorum :)

Ama genel olarak beni mutlu ediyor. Ben cok asiri kiskanc biriyim.
Arkadasiyla akvaryuma gezmeye gitmis nisanlanmadan once ama sevgiliydik. Mahalleden normal arkadasi.
Benide goturdu akvaryuma annesiyle birlikte benim istememe ragmen. Ben dedimki goturme beni oraya baska kila gezdigin yeri ben gezemem. Birsurude resimler cekilmisler. Ama o benim kardesim gibi diyor. Neyse.
Akvaryuma gittik gezdik ama ben hic mutlu olmadim. O resimler hep aklima gekdim eve geldik gece oldu.
Ben gozyaslarima hakim olamiyorum. Aglamaya basladim. Ne oldugunu sordu. Akvaryumun beni mutsuz ettigini soyledim ve beni goturmemeni istemistim dedim. Oda cok uzuldu. Seni mutlu etmek istiyorum ama beceremiyorum hep aglatiyorum seni diyerek uzuldu. Goturmemeliydim seni dedi.ama hala aklimda cok mutsuz etti beni orasi. Ali benimle orda resim cektirmek istedi. Hic resim cekilmedim. Ali annesi ile cekildi. Baska birnkizla gezip (kardes gibi olsada) resimler cekildigi yerlerde ben cekilemezdim. Oraya gitmek bile benim icin iskwnceydi ki ben akcaryum cok severim. Tadini cikaramadim onu birak simdi akvaryum kelimesini duymak bile beni uzuyor.

Ayyy cok uzattim kusura bakma canim benim.
Alinin mahalle arkadaslarindan nefret ediyorum :) bunuda eklwmeden gecemiyorum

---> dügün resimlerim

Sagol daha iyileri sizlerin olsun.
Mutluluk icin konusmayi bilmek. Kendini izah etmek edebilmek ve anlayis gostermek cok onemlim

Aynen ablam ya önemli olan saygı mutluluğu edinip anlayış la yaşamak ben o zaman inanmıyorum mutsuz olunaca ğin a

Rabbim hayırlısı ni bize de nasip etsin ya :)

---> dügün resimlerim

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] canım ne dertliymissin:)saka bir yana evlilik ve iliski konusunda uzman biri değilim hatta bu konuda konuşacak son kisi bile olabilirim ama bildigim tek şey cok kıskanç olmamak gerek bence

---> dügün resimlerim

evine bayıldım. mutfak büyük :D harika valla.

Ağız tadıyla oturun :)

---> dügün resimlerim

Aynen ablam ya önemli olan saygı mutluluğu edinip anlayış la yaşamak ben o zaman inanmıyorum mutsuz olunaca ğin a

Rabbim hayırlısı ni bize de nasip etsin ya :)
Amin kardesim. Aynen katiliyorum.

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] canım ne dertliymissin:)saka bir yana evlilik ve iliski konusunda uzman biri değilim hatta bu konuda konuşacak son kisi bile olabilirim ama bildigim tek şey cok kıskanç olmamak gerek bence
aslinda degilim ya... da ben abartiyorum.herseyi en ufak seyde demoralize oluyorum. Simdilik ali idare etsede farkindayim artik bir zaman sonra sıkılacak tabi bu durumdan ve ozamana kadar umarim bende alisirim bazi seylere. Yani abartmam :)

:D Güzel Resimler , Allah Muhabbetinizi Arttırsın xD
sagol canim

evine bayıldım. mutfak büyük :D harika valla.

Ağız tadıyla oturun :)
Evet canim guzel ev ama ancak 2 ay oturabildik :) iskenduruna tasinacahiz ama seviniyorum ben tasinacagimiz icin cunku istanbulu sevmedim.
Rabbim Ağzınızın Tadını Bozmasın.
sagol semih kardesim. ALLAH evlilerin evlerine huzur mutluluk evli olmayanlarada hayirli evlilikler nasip eylesin.

Evlilik guzel birsey kiymetini bilene.
Iki kisi bir evi paylasmak gercektende cok guzel ala dedigim gibi kiymetini bilmek gerek bu beraberligin.

---> dügün resimlerim

Ablam bir ömür boyu mutluluklar ve evinizde daima güzel , mutlu yaşamınızı diliyorum.

Ama ev resimlerini paylaşmanı beğenmedim :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri