dügün resimlerim

---> dügün resimlerim

Mutluluklar dilerm. Umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz sağlıklı sıhhatli. Fotoğraflarda hoş çıkmışsınız yakışıyorsunuz :)

---> dügün resimlerim

Ilk Defa Gördüm Seni &#128525 Cok Sevindim

Cok yakismissiniz Birbirinize Allah Mutlugunuzu Daim Etsin Canim...

Gelinligin Süper cok yakismis...

Cani. Benim ya ben alitni yaptim yorumda yaptim. Hatta gelinligim hakkinda yorumlar yaptim. Gondermedimmi acaba. Yada alintiya bastim. Seninkini alintimi yapmadi ne.
bazem coklu alinti yaptigimda bazi yorumlari alinti yapmiyor. Ama hatta senin yoruma cevap olarak
gekinligimin provlarda daha yakistigini dugunde pek yakistiramadigimi yazmistim.
Kusura bakma canim teknik bi hata olmus galiba.

Cok sagol canim benim guzel bakan gozlerine saglik. Yoksa ben seni unuturmuyum hic komsum.

---> dügün resimlerim

Mutluluklar dilerm. Umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz sağlıklı sıhhatli. Fotoğraflarda hoş çıkmışsınız yakışıyorsunuz :)
Cook sagol kardesim.
ALLAH sizlerede nasip etsin ins. Guzel birsey evlilik. Bazen "ben ne yaptim? Dogrumu yaptim acaba" diye dusunsekte. Ilk gunlerde benim bu evde ne isim var diye dusunuyordum ama simdi alistim :)

bu arada bende kocaman bir dogum günü pastası isterim :) yaa canım cektiii :D
InsaALLAH kardesim.
Beni unutun :( yorumuma yorum Yapmadin
izah ettim canim ya. Ben yorum yazdimda gondermemissim demekki cunku yazdigimi iyi hatirliyorum.

kişisel bir durum diyelim abla senle alakası yok :D
Tamam canım.

---> dügün resimlerim

Allah mutluluğunuzu daim etsin. Eviniz çok hoş. Kıskanmak hiç ben de evlenince eklerim buralara :D

---> dügün resimlerim

way cok begendım resımlerı.. evınde guzel herseyed guzell allah mesut etsın daım olsun mutlulugunuz..

---> dügün resimlerim

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.Evinizde ağız tadı ile oturmayı nasip etsin.

---> dügün resimlerim

Cani. Benim ya ben alitni yaptim yorumda yaptim. Hatta gelinligim hakkinda yorumlar yaptim. Gondermedimmi acaba. Yada alintiya bastim. Seninkini alintimi yapmadi ne.
bazem coklu alinti yaptigimda bazi yorumlari alinti yapmiyor. Ama hatta senin yoruma cevap olarak
gekinligimin provlarda daha yakistigini dugunde pek yakistiramadigimi yazmistim.
Kusura bakma canim teknik bi hata olmus galiba.

Cok sagol canim benim guzel bakan gozlerine saglik. Yoksa ben seni unuturmuyum hic komsum.

Estafurllah ne kusuru extra unutumadigini farkindayim sadece hatirlstim :love3: heh söyle komsum :))

---> dügün resimlerim

way cok begendım resımlerı.. evınde guzel herseyed guzell allah mesut etsın daım olsun mutlulugunuz..
Tsk ederim. Dilerim ALLAHtan hayirli ise herkez dilegi evliligi gerceklestirir. Begenmene sevindim.
[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.Evinizde ağız tadı ile oturmayı nasip etsin.
sagol canim benim. Sizlerinde dugun resimlerinizi birgun buradan gormek isterim ins.

Estafurllah ne kusuru extra unutumadigini farkindayim sadece hatirlstim :love3: heh söyle komsum :))
:)))
Unuturmuyum kiz hic seni. :)

---> dügün resimlerim

Bu sefer yetiştim. Allah mutluluğunuzu daim etsin içtenlikle diliyorum :)
Herşey çok güzel enişteye selamlar :pp

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri