Durda dinle yakışıklı adam!

LaNéDLy qHz

Bayan Üye
Hiçbir zaman arzularımı söyleyemedim sana.
Sihirli bir peri ol ve ne zaman ne istediğimi ne düşündüğümü hep bil istedim..
Sımsıkı sarıl bana bi gece yarısı yanımda uyu..
Sabaha gözlerimi açtığımda hala ellerinin arasında olsun ellerim istedim !
Ama Allahı'm..
Ne zordu bu senin için..
Ne çok yordun kendini beni sevmemek için
Başlarda rüyalarımdan şikayet edip durdun.Ben her sabahımıza seninle birlikte geçirilmiş geceleri gördüğüm için rüyalarımda mutlu uyanırdım.Yanına gelip anlatmak isterdim masum bi çocuk gibi. Ama sana göre çok fazla saçmalıktı.Çok fazla hayal ürünüydü,çok fazla senaryoydu rüyalarım.Ve en önemlisi ben seninle dorudan konuşmak yerine rüyalarımı seçiyordum.Ve en yanlısı da buydu.Simdilerde içimde tuhaf bi his.Korku?Endise?Telas?Ne bu ? Adı ne bu hissin?icinde tüm bunların hepsini barındıran bir his diyelim biz en iyisi buna..
Konusmaya cok ihtiyacım var.ama bu hakkımı kaybettim sanırım.anlamıyosun.sana KONUSALIM diyorum cünkü buna yürekten ihtiyacım var. Seninle olmaya ama sadece konusmaya..Bunu duyunca yolun ortasında durup konus diyosun”KONUS” ben derin bir sessizligin icinde sadece benimle,bizimle yapılmıs bir konusmadan bahsediyorum halbuki.anlamıyorsun.Haklısın,klişe sözlerden,SENI SEVIYORUM.BAK AMA HARBIDEN GERÇEKTEN.COK SEVIYORUM laflarından sıkıldın artık sende haklısın.Acıkcası konusmak istiyorum ama karsına gecince ne söyleyecegim konusunda pek te bir fikrim yok.Konusucam ama ne ? Anlatıcam ama hangi birini.Kalbime dokundurup yüreğimi ısıtan ellerini.Bak surda.Tam olarak surda.Kalbimin attıgı yerde.Icım hep huzursuz.Biliyomusun yakısıklı adam ? Ben geceleri ağlamadan uyuyamıyorum Ellerimi açıp yalvarıyorum Allahıma nolur Allahım biraz daha sevsin beni.. biraz daha..Sevgi dileniyorum senin için benim için hala olduğuna safça inandığım aşkım için! Sense günden güne daha da kopuyosun nbenden.. Gidiyosun..
Gitme dicem ama Sesim bile öyle uzaktan geliyorki sana!
Her kavga da kaçak dövüşen seni kaybetmekten hep delice korkan ben! Her kavga sonunda içmeden mutluluk sarhoşu olan ben! Seni ne çok sevdim.. Kafana bi dank edebilse yakışıklı adam!
Şimdilerde düşünüyorum bazen hep yürüdüğümüz yolların birinde yürürken kulağıma fısıldadığın aşk sözlerini anımsarken. Kabuslarım sonrası elimden tutup "burdayım meleğim.Korkmana gerek yok "dediğin anları gözlerimin önünden geçirirken.. Nasıl kaybettim diyorum!
Prensimi,o beni en iyi anlayan yakışıklı adamı nasıl yitirdim..
Nasıl attı beni yüreğinden..
Hayallerini kurduğumuz yerlere gidemeden,yaşamak istediğimiz pembe köşkümüzde sefa süremeden.. Sen söyle yakışıklı adam
SAHİ NEDEN GİTTİN SEN ?

Hiçbir zaman arzularımı söyleyemedim sana.
Sihirli bir peri ol ve ne zaman ne istediğimi ne düşündüğümü hep bil istedim..
Sımsıkı sarıl bana bi gece yarısı yanımda uyu..
Sabaha gözlerimi açtığımda hala ellerinin arasında olsun ellerim istedim !
Ama Allahı'm..
Ne zordu bu senin için..
Ne çok yordun kendini beni sevmemek için
Başlarda rüyalarımdan şikayet edip durdun.Ben her sabahımıza seninle birlikte geçirilmiş geceleri gördüğüm için rüyalarımda mutlu uyanırdım.Yanına gelip anlatmak isterdim masum bi çocuk gibi. Ama sana göre çok fazla saçmalıktı.Çok fazla hayal ürünüydü,çok fazla senaryoydu rüyalarım.Ve en önemlisi ben seninle dorudan konuşmak yerine rüyalarımı seçiyordum.Ve en yanlısı da buydu.Simdilerde içimde tuhaf bi his.Korku?Endise?Telas?Ne bu ? Adı ne bu hissin?icinde tüm bunların hepsini barındıran bir his diyelim biz en iyisi buna..
Konusmaya cok ihtiyacım var.ama bu hakkımı kaybettim sanırım.anlamıyosun.sana KONUSALIM diyorum cünkü buna yürekten ihtiyacım var. Seninle olmaya ama sadece konusmaya..Bunu duyunca yolun ortasında durup konus diyosun”KONUS” ben derin bir sessizligin icinde sadece benimle,bizimle yapılmıs bir konusmadan bahsediyorum halbuki.anlamıyorsun.Haklısın,klişe sözlerden,SENI SEVIYORUM.BAK AMA HARBIDEN GERÇEKTEN.COK SEVIYORUM laflarından sıkıldın artık sende haklısın.Acıkcası konusmak istiyorum ama karsına gecince ne söyleyecegim konusunda pek te bir fikrim yok.Konusucam ama ne ? Anlatıcam ama hangi birini.Kalbime dokundurup yüreğimi ısıtan ellerini.Bak surda.Tam olarak surda.Kalbimin attıgı yerde.Icım hep huzursuz.Biliyomusun yakısıklı adam ? Ben geceleri ağlamadan uyuyamıyorum Ellerimi açıp yalvarıyorum Allahıma nolur Allahım biraz daha sevsin beni.. biraz daha..Sevgi dileniyorum senin için benim için hala olduğuna safça inandığım aşkım için! Sense günden güne daha da kopuyosun nbenden.. Gidiyosun..
Gitme dicem ama Sesim bile öyle uzaktan geliyorki sana!
Her kavga da kaçak dövüşen seni kaybetmekten hep delice korkan ben! Her kavga sonunda içmeden mutluluk sarhoşu olan ben! Seni ne çok sevdim.. Kafana bi dank edebilse yakışıklı adam!
Şimdilerde düşünüyorum bazen hep yürüdüğümüz yolların birinde yürürken kulağıma fısıldadığın aşk sözlerini anımsarken. Kabuslarım sonrası elimden tutup "burdayım meleğim.Korkmana gerek yok "dediğin anları gözlerimin önünden geçirirken.. Nasıl kaybettim diyorum!
Prensimi,o beni en iyi anlayan yakışıklı adamı nasıl yitirdim..
Nasıl attı beni yüreğinden..
Hayallerini kurduğumuz yerlere gidemeden,yaşamak istediğimiz pembe köşkümüzde sefa süremeden.. Sen söyle yakışıklı adam
SAHİ NEDEN GİTTİN SEN ?

"Dur, dinle.."
Çünkü adam yakışıklı...

[MENTION=23378]LaNéDLy qHz[/MENTION] İçeriği sevdim :)

Bu konudaki 2. yakışıklı adam eve giderken dikkatli olun :D [MENTION=175438]Çirkin.Palyaço[/MENTION] merhaba :D sizden daha yakışıklı birini kabullenemeyen bir erkek misiniz?:D
Palyaço yerimiz var üzülme :D

1.Yakışıklı adam durmuyor,yürüyor,koşuyor,kaçıyor... :D

Anlamıyorum İnsanları...!
Neden Herkes Avucumun İçindeki Yüreğimi Ezme Peşinde?
Benden Başka Neden Kimse Anlamıyor Beni?
Ne İstiyorlar Benden...!
Ben Ne Yaptım ki Onlara...!
Çok Sevmek Suç mu?
Yoksa Aşk'a İhanet Etmemek mi Suç Olan...!
Neden Artık Aşk ve Sevda Dolu Şiirler Yazamıyorum?
Neden Kalemim Yazmaz Oluveriyor Birden?
Duygularım, O İçimi Pespembe Diyarlara Çeviren Duygularım Hep Prangalarda Tutuklumu Kalacak?
İçimdeki Koskoca Sevda Denizinde Yüzdürdüğüm Pembe Yelkenli Gemilerim Neden Yollarda Batıyor?
Yüreğimde Kasırgalar Çıkaran Duygularım Neden Esecekken Diniyor, Dindiriliyor?
Neden Hep Sevdam Susuyor, Susturuluyor?
Oysa Ben Ömrümün Her Saniyesinde, Gündüzünde, Gecesinde, Ölümünde Nefesinde Bile Sevdiğimi Haykırmak, Yazmak İstiyordum...
Onun Adına Şiirler Destanlar Yazmak İstiyordum...
Sevmek Bukadar Güçmü Olacaktı?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri