DüşlerForum bayan üyeleri trafikteki üstün başarılarndn dolayı dünyada ilk 10a girdi=)

FrankMartin

Kayıtlı Üye
10.luğu kazanan sürücümüz [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] arazide dolaşırken farketmeden arabasıyla bataklığa daldı sonra madem arabam çamura girdi ben neden duruyorm dierek kendini çamurun içine bıraktı Tebrik ediorz AliceWonder i :D

pjt79.jpg

9.luğu kazanan sürücümüz [MENTION=152647]'DiLek[/MENTION] babasının doğum gününde aldığı 2013 model opeli bu hale getirince babası arabayı geri gönderdi önce babasını alkışlıorz bu doğru kararından dolayı sonra 'DiLek i alkışlıorz bu üstün başarısından dolayı:D

pjtf6.jpg

8.liği kazanan sürücümüz [MENTION=154368]ßayan Taruz[/MENTION] alkolü biraz fazla kaçırarak trenle yarışmaya kalktı 8.liği kaptı Tebrikler ßayan Taruz alkışlıorz:3dgxk:

pjtk6.jpg

7.liği kazanan sürücümüz [MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] benim dierlinden farkım olmalı dierek arabasını böle park etti ilk 10'a girdi tebrikler Gözde':vala_02:

pjtp1.jpg

6.lığı kazanan sürücümüz [MENTION=54437]ashli[/MENTION] arkadaşıyla iddaya girer 2 tramvay arasından geçersin geçemezsin derken waziyet buTebrikler ashli:D:D

pjtvd.jpg

5.liği kazanan sürücümüz [MENTION=157575]She`[/MENTION] benzin parasını ödememek için petrolden hızla kaçarken yakalandı şu anda kendisi hapiste 5.liğini Hapıshanede kutlayan She`da alkışlıorz:3dgxk::3dgxk:

pjtxp.jpg

4.lüğü kazanan sürücümüz [MENTION=151958]yesil83[/MENTION] yeni aldığı jeepiyle hawa atmaya çalışırken güzelm 4 çekilşli arabayı bu hale getirdi:vala_02:

pju01.jpg

Bronz Madalya Sahibi Sürücümüz [MENTION=152648]~ meRve ~[/MENTION] hayatımda hiç yata binmedim dierek ilginç bi deneme yaptı we bronz madalyanın sahibi oldu:3dgxk:

pju38.jpg

Gümüş Madalya kazanan sürücümüz [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] taze beton atılmış yolu farketmeyerek acımasızca girdi bunun zararının polis maaşından kesilceğini öğrenen InnoCence gümüş madalyasını satarak zararı ödedi:vala_02:

pju59.jpg

İşte kaskı ters takarak Altın Madalyayı kazanan sürücümüz [MENTION=32269]bal_böceği[/MENTION] burdan bal_böceğini hep beraber alkışlıorz :3dgxk::3dgxk:

İN
İN
İN
İN
İN

pju8s.jpg

Arkadaşlar umarım alınmamışsınızdır:)

---> DüşlerForum bayan üyeleri trafikteki üstün başarılarndn dolayı dünyada ilk 10a girdi=)

Güzel niye alınalım hepimizde iyi sürücüyüz :D :D

---> DüşlerForum bayan üyeleri trafikteki üstün başarılarndn dolayı dünyada ilk 10a girdi=)

Ah guzel tesaduf olmus. Hep bir jeepim olsun istemissimdir :) baktim kende alamiyorum bende 3 yasindaki yegenime akulu jeep aldim :)
Tsk ederim hos olmus. Jeepe denk gelmem beni sevindirdi hernekadar kaza yapmis olsamda :) +rep

sagol izmirli :D tam benim yapacagim is yani bravo gercekten tutturmussun : )
[MENTION=159773]FrankMartin[/MENTION]

Güzel Olmuş Emeğine Sağlık +rep

Aslında, bayanlar çok kuralcıdır erkekler yüzünden yanlışlık yapıyorlar :vala_02:​

Tesekkürleeeeeer:)
+

[MENTION=159773]FrankMartin[/MENTION]

Teşekkürler ne güzel yarışmışım trenle öyle :I

konu yanlış yerde :D
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]

ve komiklerr .D
beceriksizzzlerrr :D

İyiydi :)

özellikle sonuncusu çok iyiydi ... xD

---> Kendi Çizimimle Odamdan Köy Manzarası

Ben bırıncı mı oldum sımdı hemde kaskı ters takarak alkıslayın beyler. Ee saolasın :) tesekkur ederım..

Son düzenleme:

Beni de eklediğiniz için teşekkürler : )
Güzel paylaşım , +

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri