E hani ses kayıtları montajdı ? Beşir Atalay'ın açıklamaları!

---> E hani ses kayıtları montajdı ? Beşir Atalay'ın açıklamaları!

ilk kez ne ayaksı sen demek geldi :D

ne olusa olsun kimseye inandıramıycaz hiç bir şeyi.

arkadaşlar Allah aşkına MONTAJ OLMADIĞINI anlamak için artık AKP den herkes çıkıp montaj değil diye bağırsın mı ?

Siz hiç Başbakanın söylediklerini duymuyor musunuz . Adam hep bu kayıtlar yasal değil bu kayıtları nasıl yaptınız nasıl alırsınız ses kayıtlarını diyor . Ama nasıl montaj yaptınız nerde yaptınız diye sormuyor çünkü montaj değil . biz burda forumda paylaştık orjinal kayıtları ama arkadaşlar hala inanmadı . artık inandıklarını düşünüyorum

YANİ YAPILAN KAYITLAR YASAL DEĞİL TABİ Kİ AMA İNKAR ETMİYOR EDEMİYOR . SİYASİ TEKNİKLERLE ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE ÇALIŞIYOR . MÜSLÜMANLIĞA SIĞARMI DEVLETİN BAŞBAKANINI DİNLEMEK DİYOR :) ama paraları bir bir götürüyor :) . . şimdi de isviçre bankalarında hesabı olup olmadığını öğrenmek için bir siyasi parti dilekçe göndermiş . Hesabı vardır veya yoktur bilmiyoruz ama bunu İsviçre açıklar mı . . var der mi ? ? ? demez . . . ancak iktidardan iner siyasi ömrü biter o zaman açıklarlar . .

katılıyorum kesinlikle

[MENTION=160406]Mannaq[/MENTION]

Benim savunduğum meselelere hala itirazım yok ki mesele başka bu sefer. Şunu bunu yapmadı da demiyorum. Konuyu iyi anla bence

WнιтєRσσт;4653784' Alıntı:
[MENTION=160406]Mannaq[/MENTION]

Benim savunduğum meselelere hala itirazım yok ki mesele başka bu sefer. Şunu bunu yapmadı da demiyorum. Konuyu iyi anla bence

Başqan sakin ol :D

vur de vuralım öl de ölelim:forumtrancekro9dx6::aa11:

Biri De Çıksın Desin ki Bunlar Doğru Değil ..

Tutturmuşlar Bunlar Montaj , Bunu Yapanlar Bulunacak..

Ya Bul Ama Mesele Bumu ? Önemli Olan Bunları Yayanı Montajlayanı Bulmak mı ?

Yoksa Montajlar İçerisindeki Konuşmaların Gerçekliği ya da Gerçek Dışılığı mı ?

Biri Bunu Allah İçin Açıklasın..

Rica Ediyorum Alıntı İle Bana Cevap Vermeyiniz. Tartışmak İçin Konuya Dahil Olmadım.
Düşüncemi Söyleyip Çıkıyorum..

Birbirimizi Rencide Etmeden Düşüncelerinizi Yorumlarınızı Yapıp Tartışmaya Mahal Vermeyerek Konudan Çekilelim Lütfen ;)

Keyifli Forumlar.

Öylesine zengin ve bereketli bir ülkede yaşıyoruzki nice devlet adamları geldi geçti hepsininde sülalesine yetecek kadar para pul hiç edildi ne düzenler ne dümenler ne hortumlar,rüşvetler sergilendi fakat asla bu milletin sırtı yere gelmedi! gelmezde! biz birbirimizle iyi olalım onlar ne olursa olsun arkadaşlar! Rabbimize avuç açınca her zaman önce vatanımız sonra milletimiz sonra ailemiz diyelim gerisini koy verelim!

Öylesine zengin ve bereketli bir ülkede yaşıyoruzki nice devlet adamları geldi geçti hepsininde sülalesine yetecek kadar para pul hiç edildi ne düzenler ne dümenler ne hortumlar,rüşvetler sergilendi fakat asla bu milletin sırtı yere gelmedi! gelmezde! biz birbirimizle iyi olalım onlar ne olursa olsun arkadaşlar! Rabbimize avuç açınca her zaman önce vatanımız sonra milletimiz sonra ailemiz diyelim gerisini koy verelim!

Dedikodu muhabbetinden sonra kırk yılın başı iyi bir şey söylediniz bakıyorum da :D :forumtrancekro9dx6: :forumtrancekro9dx6: :forumtrancekro9dx6: :forumtrancekro9dx6: :forumtrancekro9dx6: :forumtrancekro9dx6:

[MENTION=164618]simsim[/MENTION] söz konusu vatansa gerisi teferruattır! aynı şekilde söz konusu bir bayansa hele hele bekar bir bayansa dedikodudan gayri her şey o bayan için teferruattır. :p

[MENTION=164618]simsim[/MENTION] söz konusu vatansa gerisi teferruattır! aynı şekilde söz konusu bir bayansa hele hele bekar bir bayansa dedikodudan gayri her şey o bayan için teferruattır. :p

Kendi ırkınıza bakınız efendim. Erkekler kadınlardan çok dedikodu yapmakta:D

[MENTION=164618]simsim[/MENTION] tamam haklısınız ben yanlış yaptım bir daha olmaz söz :p

Yolumuzdayız efenim yanlış anlaşılma olmasın :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri