Earl Freyja

---> Earl Freyja. | Mademoiselle.

sizi tganidigima memnun oldum, turk dili edebiyati okuyan insanlar daha hassa ruhlu oluyorlar,sanki bilmedikleri bir seylere asikmislar gibi,onun icinde cok guzel siirler ve edebi eserler yaziyorlar.bahtin acik olsun, basarilar dilerim genc kardesim.

Kesinlikle doğru biliyorsunuz, çok kez olmadık şeylere ağladığımı bilirim. İyi dileklerin için teşekkür ederim abi.​

---> Earl Freyja. | Gece ve sen birdiniz.

Bir süredir sigara içiyor, bırakamadı bir türlü.
Herkes dünyayı umursamadığı için içtiğini düşünüyor ama değil.
Sadece ellerini nereye koyacağını bilmiyor.

---> Earl Freyja. | Gece ve sen birdiniz.

tumblr_n85nw6z1MT1se9dxlo1_500.jpg

I was thinking about leaving again
It all depends
Are we just friends
Can you leave a little bit of your k
For you, babe
It's anobrain

---> Earl Freyja. | Hiç gitmemiş gibi ışıklar.

Ya insanlar? Onların yaşamasında her şey ayrıntı. Önemli olan yemek değil, yenecek yemeğin çeşididir; giysi değil, giysinin çeşidi; ayakkabının çeşidi. Günlerin adı bile... Belli günlerde belli yaşamaları vardır. Pazar günleri pazarlık yaşamalarını kuşanırlar, çarşambaları çarşambalık! Hep ayrıntılar! Paranın sayısı gibi. Onun mavi gözlü oluşu gibi.

Son düzenleme:

"Elbet sana da bakacağım. Kaşlarını çatıp dudaklarını ıslık çalar gibi uzattığın zaman. Gözlerini kaldırdığında birbirimizi göreceğiz. Biliyorum mavi gözlüsün.

tumblr_nvx2smGSps1tzbfwwo1_500.jpg

ismi adım sayısının dörtte üçü kırk merdivenlerde soluklanmak için birer bira içiliyor.

gökyüzüne bakılıp normal insan vücudunun üşüyeceği derecede ellerini mermerin üzerinden hiç ayırmıyor. art arda birkaç sigara yakıyor ve en önemlisi kırk beş dakikayı birkaç saniye geçe orada kimi beklediğini hiç bilmiyor. bayır aşağı yüz seksen adım, matematiği berbat ama acının kaç adımda yüzüne çarpacağını, rüzgarın nereden, kaç dereceyle eserse aslında üşütmeyeceğini çok iyi bildiğinden artık, malum barın kapısını bileğini dar açıyla büküp itekliyor. kapıya dayanmış öpüşen çiftin rahatsız edici bakışlarının arasından açık insan ağızlarının uzaya çevrik dişlerle çevrildiği masaya oturuyor.

ederinden fazla acıtandan, eğip bükmesi gerekirken demir gibi yapandan, mutlak acıdan sözetmeyeceğim. yalnızca bu olması gerekenin, saatinin uygunluğunun ve tam yerinde olduğumun bilinciyle kurulduğum masada, içimdeki yüksek ses müziğin geçişlerinde patlayan küçük çızırtılarla otururken, ağzımın kenarını rahatça kıvırabilmiş olmama hayret ediyorum. zaman kavramindan nefret ediyor, ellerimin teriyle girdiğim tuvalette, aynaya bakmamak için kafamı lavaboya paralel tutarken -sanki- el gücüyle kalkan başımın çarpıştığı aynada gördüğüm şey bana tahmin ettiğim acıyı vermiyor. içim bir sonbahar kadar serin olsun istiyorum diye başlayan bir yazı okumuştum, neyse ki içim tam da o kadar ayazda diye şükürler ediyorum şimdi. çok, çok, acı dediğiniz şu inanılmaz metafiziksel kuvvet o kadar ağır ki artık benliğin en uç noktasından göz kapaklarımın hizasına kadar koşar adım ilerler gibi, attığım her adımda beni o yoldan saptırmak için can atar gibi, aynı evin eşiğine tükürür, aynı tencerede o iğrenç kokulu sabahın yemeğini kaynatıp yer gibi- midem gerçekten bulanıyor.

ismin ne diyor, susuyorum. neden oradaydın, inan bilmiyorum. bazı müzikler dinliyorsun ve bunun suç olduğğğğ- yumuşak g'de takılan cd'yi yerinden çıkarıp çöpe atıyorum. bir ses geliyor arkamdan. hayır sırtımdan yana değil sanki omurgamdan: bir daha asla. bu cümleden hoşlanmamam gerek. sigara ağzıma geliyor ama küllüğe ne zaman gider, bilmiyorum.

tumblr_msgkrzXvOB1qfc43oo1_500.jpg

seni tanıdığıma memnun oldum feyza :) inşallah hayattan beklentilerini allahın izniyle gerçekleştirirsin

tumblr_mv3douJoyJ1sextm6o1_540.jpg

I can see you there with the city lights,
Fourteenth floor, pale blue eyes.
I can breathe you in.
Two shadows standing by the bedroom door,
No, I could not want you more than I did right then,
As our heads leaned in.

tumblr_o47btszx6d1ram7aao1_540.jpg

"Sen bana gülmedin bile."
"Güldüm"
"Nerede güldün?"
"Her yerde, her aklıma geldiğinde."

---> Earl Freyja. | Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden.

Senden uzaktayken tükeniyorum.
you gave me butterflies at the mailbox.

---> Earl Freyja. | Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden.

Sayfan çok güzel çok hoş paylaşımlar yapmışsın takip edeceğim , ellerine sağlık : )
Insallah istediğin bölümü kazanirsin :Ü

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri