éMoLaRıN YhüZ iFaDéSi

Elektrik çarpmış gibiler ya bide yazdıklarından bişi anlalışmıor Kendilerini ne sanıolar anlamıorm :) nyse banane :D

hadi yüz ifadesiydi,tarzdı,giymdi.. onları geçtim:D.. türkçe nin içine ediyolar.:D yurt dışndaki emolar kendi dillerini katlediyolar mı ???????

İsDeDÜğüM şEqİlDeh ÇeKhErÜmH bU kİmİ KaSaRrR...xD ok ben ağzımıda yamulduturum burnumuda veya piercingimide isdediğim gibi çekerim...xD xD xD xD

aslında ilginç görünmek kanlarında var..gerçek emolar somurtmadanda çekebilir değilmi yanii...farklıık peşinde çoğu yaa ..:D

merak ediyorum yazılı kağıtlarına yada resmi belgelerede böyle yazıyomusunuz ? :D

€mojuq;798480' Alıntı:
siz nerden biliosunuz yabancı ülkelerde dillerini böle kullanmadıklarını...

bnm etrafım yabancılarla dolu zaten onlar sadece sözcüklerde kısaltma yapıolar bazı özentiler gibi dillerinin içine etmiolar.lanetli_hatun isimli üyenin mesajlarına bakarsan daha iyi anlarsın belki ne demek istediğimi

butun msjları okudum bazı kendını emo sana dangalaklar var aramızda kusura bakmayın ben fransadayım ama nedense burdakı emolar daha duzgun konusuyo bu ozentı genclıgın bas kahramanı aptalca konustugu ıcın hepsıne yayılmıs sonucta bende bır emoyum yanı turkceyı katletmeden konusmayı cokda ıyı basarabılırsınız ama sacmaladıgınız apacık ortada resıme gelınce bır kac tarz vardır emolarda ve buda dudak bukme dız kapaklarını ıcerı dogru cevırne fotomakınasını yukardan tutma vs. gıbı seylerdır.. Bu yorumama elestırı yapabılcek emolar arıyorum dıkkat edın emo dedım ozentı emo demedım...

€mojuq;798480' Alıntı:
siz nerden biliosunuz yabancı ülkelerde dillerini böle kullanmadıklarını...

:)
hadi diyelim öyle kullanıyolar.. . türk emolarda öyle kullandığıı içinn onlara özeniyolar .. yani bu mu???..
her koşulda özentilik varr(=

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri