En Çok Kıskanılan Kadın

ashli

Bayan Üye
19991117035.jpg

Kolay değil... Tüm dünyada milyonlarca kadının aşık olduğu 'birinci sınıf' yakışıklı Johnny Depp onu ilk görüşte aşık oldu ve bir daha da yanından hiç ayrılmadı...

Üstelik vatanını bırakıp onun yaşadığı ülkeye yerleşti. İşte bu yüzden Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis dünya üzerinde milyonlarca kadının hem kıskançlık hem de özenti dolu bakışlarına hedef oluyor. Johnny Depp, geçtiğimiz haftalarda ilerleyen yaşına rağmen yaşayan en seksi erkek seçilince Paradis de bir kez daha basının gündemine geldi. Çift, 'ilişkileri bitti bitecek' diyenlere inat Fransa'nın güneyinde iki çocukları Lily Rose ve Jack ile birlikte mutlu bir hayat sürüyor.

19991117011.jpg

19991117029.jpg

20030907006sfw.jpg

20050205044.jpg

20101005012.jpg

00173686000063.jpg

246476001.jpg
246476002.jpg

1248638357896f.jpg

---> En Çok Kıskanılan Kadın

bu adamami asikmis hep kizlar?
:D:D
bu adam bizim tarik akanin gencligine (yasliligi bile bu adamdan iyi orasi ayri) ve suan saymakla zaman geciremiyecegim birsuru aktorumuzden iyi degil.

Karşıt fikirliyiz yine xD
Türkiye'de hangi aktör bu adamla yarışabilir izlesinlerde adamın filmlerini biraz oyunculuk öğrensinler :)
Bu adam da elbette kusursuz değil görüntüsü ama Türkiye'de ondan daha yakışıklı bir aktör yok ben beğenmiyorum
Ama şarkıcı var Murat Boz xD

isim olarak bilmiyorum, bilsem yazarimda...

mesela kucuk sirlardaki bir oglan vardi (turkiye guzeli secilmisti) siyan sacli uzun boylu bir oglan o bundan yakisikli...
sonra karadaglar simdi iffet dizisindeki adam (iffet dizisinda cok gicik mimikleri filan ama) karadaglarda gayet karizmatikti. o adam bundan daha yakisikli....
aklima gelmeyen bir cok oyuncumuz var eskileri saymiyorum bile..
kenan kavalin sakisikliligi kimde var???? kenan kavala cok benzeyen bir adam var (ismini bilmiyorum) o buna 10 basar :)

ayrica yanindaki kadinda hic guzel degilmis (hosgorduk yaradandan oturu)

Evet o iffet dizisinde oynayan adam bayağı karizmatik bıyıklı falan ama iyi gidiyo xD

iffet filiminde sevmiyorumda...
karadaglar mi karadaglilarmiydi neydi bakmiyordum ya o filimede zappinklerken goruyordum. orda iyiydi...

sonra... kivancimiz var :) turk mali :)

Çağatay Ulusoy oynadımıki küçük sırlar da sen şeyi diyorsun burak özçivit yeşilcim
Hiç sevmem beğenmem de
Ama çağatay ulusoy'un maşallahı var :11:

googledan baktim o o adam cikti ama resimlerde
bir resmini eklesene su cagatay beyimizin :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri