Eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Çok çirkin, ayrıca günah.

Oy: 1 6.7%
  • toplumda barınmaları tehlikeli.

Oy: 4 26.7%
  • beni alakadar etmez, tercih meselesidir.

Oy: 10 66.7%
  • eçcinselim, toplumdan dışlanmak istemiyorum.

Oy: 0 0.0%
  • eşcinselim, kendimden utanç duyuyorum.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
---> Eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Allah olanlaRi ıslah etsin...ben bu konuda hic saygi duyucak sevgi sefkat gösterecek degilim...bu tür insanlar toplumun bozulmasına sebep oluyorlar yani yok oyle kendi tercihini yaşıyor felan...
Bunlarin yaşadıgı hayatı daha onceki kavimlerden lut kavmi yaşamiştir ve sonları bellidir...dinimizin hos gormedigi birseyi bende hos gormem onun tercihidir diyip saygı maygı duymuyorum...en azindan kendinizi degisre etmeyin gidin nerede ne halt yiyorsanız yiyin kimseninde sizden haberi olmasin...

Taylan denen kişi.sen simdi yeri geldigi zaman erkegim diyorsun peki bu yasadigin hayat sana hicmi utanc vermiyor hicmi yüzün kizarmiyor,belliki utanmıyorsun bu durumdan utansan zaten kendini desifre etmezsin....

Gelelim hos goren tepki gostermeyen arkadaslara...
sizler boyle sapıkca yaşamlara soylemlere sessiz kalip saygı duydugunuz surece birgün bakicaksiniz ki evinizin icine kadar girmis...
Bu iş oyle saygi duyup hos bes ederek ben cagdaşim hoş görürüm denicek bi mevzu degil.

Allah olanlaRi ıslah etsin...ben bu konuda hic saygi duyucak sevgi sefkat gösterecek degilim...bu tür insanlar toplumun bozulmasına sebep oluyorlar yani yok oyle kendi tercihini yaşıyor felan...
Bunlarin yaşadıgı hayatı daha onceki kavimlerden lut kavmi yaşamiştir ve sonları bellidir...dinimizin hos gormedigi birseyi bende hos gormem onun tercihidir diyip saygı maygı duymuyorum...en azindan kendinizi degisre etmeyin gidin nerede ne halt yiyorsanız yiyin kimseninde sizden haberi olmasin...

Taylan denen kişi.sen simdi yeri geldigi zaman erkegim diyorsun peki bu yasadigin hayat sana hicmi utanc vermiyor hicmi yüzün kizarmiyor,belliki utanmıyorsun bu durumdan utansan zaten kendini desifre etmezsin....

sizler boyle sapıkca yaşamlara soylemlere sessiz kalip saygı duydugunuz surece birgün bakicaksiniz ki evinizin icine kadar girmis...
Bu iş oyle saygi duyup hos bes ederek ben cagdaşim hoş görürüm denicek bi mevzu degil.

Kız arkadaşım biliyor bisexual oldugumu. kız arkadaşımı bu yüzden seviyorum. saygı duydugu için. dediğim gibi, değişken birisiyim.

Bundan bahsediyorsun sanırım. 1:12 deki baltaya bakar mısın :D ne diyor ya,

xD Taylan hem diyorsun ki bana cevap verme konularıma karışma ama rahatta durmuyorsun o küçücük beyninle bana göndermemi yapıyorsun. sonra konuştugumda zoruna gidiyor ağlıyorsun :D

sana sorarım kendınde eşcinsel oldugunu kanıtlamış arkadaş
bir erkegin bir erkekten hoşlanması nası birşey? şakamısın olum!

değişken biriyimde ne demek?
yaptıgın olay saygı duyulacak bir şey değil benımle diyaloğa girme ağır konuşurum bak.. acıyorum sadece sen ve senın gibilere kendını bulamamışsın umarım adam olursun yazıkk :D
şurda bir kaç güzel insanla tanıştım eğlenıyorum onuda kırletme sana ağır konuşıcam banlanmama sebep olma.. benden uzak da ol !

Napalım, taşlayalım mı? Hoşuna gider.

Komik çocuk sinirlenicek ne varki yazdıgında...sahisla kanka olcaksinda ona sinirlenicemimi düşünüyorsun? senin dedin hesap alan memnun veren memnun takıl kafana gore sen )

xD

Şu yazdığın bile ne kadar seviyesiz olduğunu gösteriyor, insanları ötekileştirmekten, kendin gibi olmayanları dışlamaktan başka bir şey bilmiyorsun belli. Yazık sana, gelmişin dünyaya yaşıyorsun işte, öylesine. Hadi yoluna.

xD

Şu yazdığın bile ne kadar seviyesiz olduğunu gösteriyor, insanları ötekileştirmekten, kendin gibi olmayanları dışlamaktan başka bir şey bilmiyorsun belli. Yazık sana, gelmişin dünyaya yaşıyorsun işte, öylesine. Hadi yoluna.

Ne oldu stres yaptin hemen olmaz ki ama boyle ... Ben eşcinselleri sevmiyorum sen seviyorsun diye benimde sevmem mi lazim mi ? Bu demek oluyor ki sende senin gibi olmayanlari dışlıyorsun...Sen öteki beriki bile degilsin benim için hadi git ilerde bayıl bakim bulanik suda balık avlamaya çalışma poset çekersin...

Bana göre sapıklık, uluorta ben eşcinselim diyenlerde ahlaksızdır!
Herkes fikrini açıklamış bu da benim fikrim.
O tür neydüğü belirsizlere de saygı duymuyorum.
Lütfen kimse sataşmasın!

Ne oldu stres yaptin hemen olmaz ki ama boyle ... Ben eşcinselleri sevmiyorum sen seviyorsun diye benimde sevmem mi lazim mi ? Bu demek oluyor ki sende senin gibi olmayanlari dışlıyorsun...Sen öteki beriki bile degilsin benim için hadi git ilerde bayıl bakim bulanik suda balık avlamaya çalışma poset çekersin...

Eşcinselleri sevmem için önce bir eşcinsel ile tanışmam lazım. Çok haz ettiğimde söylenemez ama bu değil ki onların yaşayışlarına karışayım, sen karışıyor ve yargılıyorsun. Senin yaptığın farklı, sevmemek falan değil.

İlkokul ağzıyla tartışarak bir yere varılmaz, şu mesajın bir komedi :)

Sanırım benden yaş olarak oldukça büyük olmalısın, daha fazla işgal etmeye gerek yok anket konusunu, iyi akşamlar sana.

hormonsal bir durum olduğunu düşünüyorum ve saygı duyarım.

Kız arkadaşım biliyor bisexual oldugumu. kız arkadaşımı bu yüzden seviyorum. saygı duydugu için. dediğim gibi, değişken birisiyim.

cok ilginc gercektende, anlamadim anlamakta istemiyorum

istedigin zaman kizlarla, istedigin zaman erkeklerle.
ozaman her iki cinste sana karsi temkinli olmasi gerek gibi birsey. herhan iki cinsede cikma teklifi edebilirsin yani.
bence askere gitmeden soyle. ALLAH muhafaza okadar asker icinden cok begenecegin biri filan olur, onuda belli edersen canini kurtaramazsin artik.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri