Eski Sevgilim Dikkatimi Çekmeye Çalışıyor

dertlikiz

Bayan Üye
Baştan alıyorum, geçen sene eski sevgilimle ayrıldık o arkadaş kalmak istedi bende tabikide çocuğa patladım. Sonra ben arkadaşlarımla arabanın içinde otururken gördü ve yanımiza yaklaşıp naber nasilsin vs dedi. Bende iyiym sen vs dedim. Sonra " benden sorulur" şarkıyı açarak ona bakarak söyledim sözlerini. Oda eninde sonunda neyse ben gidiyorum görüşürüz dedi. Bitiş böyle.

şuan tam ayrılışımızdan 1 sene geçiyor ve son zamanlardır sürekli onun arkadaşları ve onu görüyorum. Fakat ben nezaman bir mekana gidip otursam ve o veya arkadaşları ordaysa 10 dakika içerisinde kalkıyor. Bu yaklaşık 5 defa falan oldu ve artık fark ettm, fark edilmeyecek gibi değil çünkü. Ne yapmaya çalışıyor? kız arkadaşlarımı sordum bazı diyor senin dikkatini çekmeye çalışıyor çaktırmadan yada duygularından korkuyor hata yaptığını anladı ve kendini tutamayacağını düşünuyor. Sonuçta neden ben bir mekana geçıp 7-8 tane erkek arkadaşını niye kaldırasınki o mekandan sirf ben geldım diye? Sonuçta duyguları olmasaydı böyle birşey yapmazdı dimi? ben bu çocuğa naptımda bukadar benden nefret ediyor?

Son düzenleme:
---> Eski seviglim dik katimi mi çekemeye çalışıyor??

Benim olaya benzemis.
Hala hisleri var ama gurur yapiyor

..

---> Eski Sevgilim Dikkatimi Çekmeye Çalışıyor

Hisleri vsr demekki :) seninde hala ona karşı hislerin varsa git konuş derim

sense gerçekten öyle mi :) çok özledm onu

niye gurur yapıyorkı? ben onu çok özledm...

sonundaki sozun çok doğru.. sence gerçekten his var mi?? çok özledm onu

ya da...

ya da gurur falan yaptığı yok, dikkatini çekmeye de çalışmıyor.

belki gerçekten senin bulunduğun ortamda bulunmak istemiyordur..

1 sene olmuş ayrılalı...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri