Eski Sevgilinizin Hediyesini Atar mısınız, Saklar mısınız ?

DjSultana

Bayan Üye
Bu konuyu radyoda yayında açmıştım bayagı ilgi gördü
atarım çünkü ....
atmam çünkü ...
diye ilginç cevaplar gelmişti. Bakalım sizler ne cevaplar vereceksiniz ;)
ben atmam ama eski anlamı da kalmaz sıradan olur benım icin..

Atmam, Çünkü O Hediye O Güzel Günlerin Hatırasıdır... O günlerin Hatrına Hediyeyi atmam aksine Korurum​

Atmam Ama Katılıyorum SANA SIradan bir eşya olur ... Bana hiç bişey hatırlatmaz....Tamamen Somuytlaşır o aldıgı hediye ;).......

atmam.ama eğer kötü bittiyse benm için hiç bi önemi kalmaz.gsl bittiysede saklarm her baktığımda onunla geçirdiğim günleri düşünürüm.

atmam ...
ama hiç bi anlamı olmaz o hediyeyi gördüğümdede hiç bişey hatırlamam sıradan bir arkadaş olarak kalır benim için (şimdiye kadar olduğu gibi)

atmam.. herkes gibi bende geçen günlerin hatrına saklarım ve o kişiye değer verdiysem gerçekten çokta korurum ama kötü bittiysede o sinirle kalırsa elimde ii yanii

ben atmazdım çünküü ounla yaşadığım anıları inkar edemem sonuçta bişiler yaşamışım ve o anda güsel hatırlaraınn anısı atamam

atmam çnkü onu atmak için almadım.ben hediye yi aşkım bitene kadar değil ölene kadar saklarım;)
o hediye de bir sürü hatıralar yatıyo , onu atmam demek bütün o hatıları atmam anlamına gelir!!!

ilişkim iyi bittiyse atmam saklarım ii dakikalarıma ama kötü bitmişsede saklarım birgün onu utandırmak için sadece

Ya Hediye Bi Yana Ben Ayrılırsak Napıcam Onu DÜşünüyorum Çünkü Onu Çoooooook Seviyorum::(:(
Ama Atmam Herhalde

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri