Eski üyeligim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cristal

Bayan Üye
Merhaba,

Ben bundan 3 yil once filan sanirim bu siteye uyeydim, yalniz unutmusum kullanici adi sifre vs. E-maille geri almaya calisiyorum, sifrenizi mi unuttunuz? kismindan e-mail attirarak ama herhangi bir mail gelmiyor. Eski uyeligimi nasil geri alabilirim acaba?

---> Eski üyeligim

bu sorun bende de oldu şifremi unuttum e-mail felanda gelmedi neyse ki hatırladım ama e-mail gerçekten gelmiyor unutursam napıcam bilmiyorum :)

---> Eski üyeligim

Merhaba,

Ben bundan 3 yil once filan sanirim bu siteye uyeydim, yalniz unutmusum kullanici adi sifre vs. E-maille geri almaya calisiyorum, sifrenizi mi unuttunuz? kismindan e-mail attirarak ama herhangi bir mail gelmiyor. Eski uyeligimi nasil geri alabilirim acaba?

[MENTION=160477]Cristal[/MENTION]

ozkan[MENTION=111354]ozkanka[/MENTION]raman.com adresi ile iletişime geçiniz .

---> Eski üyeligim

-oZKan-' Alıntı:
- Forumda Hiç Yazı Yazmayan Yada Uzun Zaman Giriş Yapmayan Üyelerin Üyelikleri Uyarılmadan Silinebilir..

Üyeliğin Silinmiş Olabilir :) [MENTION=160477]Cristal[/MENTION]

---> Eski üyeligim

3 yıl önceki üyeliğinizi nasıl bulabilirz acaba eski nickinizi yazmadan :) ..

---> Eski üyeligim

Eski nickimi bilsem zaten giris yapabilirdim büyük ihtimal :), eskiden uyelik aldigim e-mail adresiyle uyelik alamiyorum, o yuzden silinmemis herhalde diye dusunmustum..

---> Eski üyeligim

Eski nickimi bilsem zaten giris yapabilirdim büyük ihtimal :), eskiden uyelik aldigim e-mail adresiyle uyelik alamiyorum, o yuzden silinmemis herhalde diye dusunmustum..

Anladım.

Eski Üyeliğinizin Emailini

Semih[MENTION=147477]live[/MENTION].com

Yollarmısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri