Evinde Fuhuş Yaptıran Kadın Tutuklandı

Elsa

Bayan Üye
Samsun'da ekonomik zorluk çeken 40 yaşındaki K.Y. adlı kadını, erkeklere para karşılığı pazarladığı öne sürülen 48 yaşındaki Fatma U. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, yaptıkları istihbarat çalışmalar sonucu İlkadım İlçesi Bahçelievler Mahallesi'nde oturan fuhuşa aracı olmak ve fuhuş için yer temin etmek suçundan sabıkası bulunduğu tespit edilen Fatma U.'nun evinde fuhuş yaptırdığını belirledi. 15 gün süreyle yapılan teknik ve fiziki takibin tamamlanmasının ardından polis, Fatma U.'nun evine baskın düzenledi. Baskında K.Y. adlı kadın ve bir erkek fuhuş yaparken yakalandı. Kadınla ilişkiye giren erkek ifadesinin ardından serbest bırakılırken, Fatma U. ve K.Y. polis tarafından gözaltına alındı.

100 LİRAYA PAZARLADI

Suçlamaları kabul etmeyen Fatma U. ise, "Bir arkadaşım aracılığıyla K.Y. ile tanıştım. Arada erkeklerle gelip odaya çekiliyordu. Ben onların odada ne yapkıtlarını bilmem. Kesinlikle fuhuş yaptırmadım" diye konuştu. Polisteki işlemlerin tamamlanmasının ardından bugün adliyeye sevk edilen Fatma U. savcılık ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından fuhuş için yer temin etmek ve fuhuşa aracı olmak suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri