Ey HayaT

3IvIR3

Kayıtlı Üye
Ey Hayat ;

Benım Sucum Neydı de Bana Bu acıyı yasattın ? Onu cok sevmem mı ? ona harbıden deger vermem mı ? o kadar derdıme sıkıntıma Rağmen Sırf Onun Icın Susmam mı ? Sucum neydı benım ey hayat sucum neydı benımde bana bunları yasatıyorsun sırf aceleye gelmesın diye sırf cok ıstıyorum dıye susmam mı ? ona guvenmem mı ? dogru ya ben sevmeyı bıLmem Bn Aşkı bıLmem aŞk benım ıcın ne ki sadece daLga . İşte bu dusuncelerı belkıde bıtırdı benı beLkide bu üzüntümün kederımn tek nedenı...

SanıyormusunKi bı daha baskasına guvenırım ? sanıyormusun Ki bıdaha baskasına guvenırım . onun ıcın hayaller kurarım ... aSLa o s0ndu be hayat o benım tek umudumdu tek enerjımdı...
o enerjı bıttı mı yanı o enerjıye baska bırısımı sahıp oldu pekı benım sucum neydı ? Iste bana en cok koyuyo ...

Birine deger verırsın yuzune bakmaz senı dalgaya alır bırı benım yuzume bakar ben sırf o bırakanların vermıs oldugu dusunce ıle onlara guvenmem . pekı bunda o dıger benı ısteyenlerın sucu ne be hayat ...

aslında tek suc benım ...
Bi insana geregınden fazla ılgı verırsen olacaklar senı uzermıs evet bana boyle oldu... gerekenden fazla deger verdım

Ve de güvendim...

Bi daha kendıme en onemlısıde sana soz verıyorum hayaT kimseye ınanmaya degmezmıs kımse ama kımse degerınden fazla degerı haketmıyormus...

eLveda hayaT Bu Benım Cekıp gıttıgım anlamına gelmez ... ama benım umutsuz nıtelıksız en onemlısıde onsuz bı hayatı yasamamın bır anlamı yOk canıma bısey yapcagım anlamına gLmez cunku onun ıcın degmez o haLa aynı felsefede " sen sevemezsın , vs vs " devam ede dursun umarım cektıgım acıyı baskasında bulsun ama benden uzak dursun...

SevgiLerımLe...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri