Facebook'un Book'u ..

endLesS

Webmaster
Puf ..

Facebookta Tanımadıkları Halde Neden Eklerler Sizce ?

İnsan kabul etmeyede Şüphe eder oLdu :M

Bi bakıyosun toplam arkadaş sayısı 13-14 hepsı erkek yada hepsı kız ..

Aklımdan geçiyor ulan yoksa lıstemdekı kızları mı eklemeye geldı yada Ben kızım diye erkekleri mi kandırmaya çalışıyorlar diye :H

Bizim insanımız böyle işte ..

Fake Hesaplarla Gerksiz şeylerle uğraşıp sonra kullanıcıları caydırıyorlar ve Facebook'un Harbıden Book'u [ o aNlamda degıl :p ] Cıktı dıye haberler vs goruyoruz ..

Böbrek Satanlar, Atatürk'e ve İslam'a Hakaret eden Gruplar, Sexi Pozlarla milleti kendinden gecırmeye calısan fake hesaplar ..

Püff Harbiden ..

Nefret etmeye başladım Facebook'tan ..

Öğle vakti sıkıntıdan edilmiş bir itiraf ..

---> Facebook'un Book'u ..

ben arada donduruyorum sonra sırf okey oynamak için yeniden açıyorm:D yapılacakl bişey yok facede gittikçe daha gereksiz bi site oluyor ve ilerde herkes çok pişman olacak onca resimleri internette siteden siteye dolanırken görünce

yarısından çoğu fake gerçekten..
tanımadığını kabul etmiceksin arkadaşşş :) o kadar.. kim olursa olsun.. isterse 100 ortak arkadaş olsun kimseyi kabul etmiyorum şahsen ben :) sanal dünyadan kimse yok facemde..

Haklısın valla ya bi süre donduruyorum ben de .Sıktı artık

Vay be herkes benım itirafımı beklıyormus ıcını dokmek ıcın xD

bnm hytmda kolaylık sağlıyor bilgi alışverişi açısından tabii ki sizin dediğiniz gibi fake çok ve sildiğim insanların fake hesap açıp tekrar eklemeleri beni ayrıca sinir ediyor...

facebook eskiden çok güzeldi eski arkadaşlarımızı bulabiliyoduk sohbet edebiliyoduk ve sosyal hakları da vardı hesabına ek puanlar diye. türkler öğrendi içine ettiler şimdi bi hesap görüyoz fake. isimlerde kutsal damacana nenesinicamdanatanfare gibi saçma sapan isimler. fake olup kendi kendine eğlenmeye çalışan ezik sürüsü doldu. bi bakıma recep ivediğin "facebook amele kaynıyo" dediği günler aklıma geliyor ve şimdi doğruluyorum. saygılar size, kahrolsun onlara :D

facebookta benimde hesapım vardı fakat serkan abi bilir deathalone hesapımı sildim forumları bitirdi millet üye bekliyo :D

BEnim nette en nefret ettigim yerlern birisi facebook Nalet olsun ona sevgilininin duvarında romantık şarkılarpaylaşırler şiirler paylşırlar gözunun önunde sevgılıne yavşarlar :D nefret ediyorum benım yaaklasık 15 taane arkadasım face yuzunden sevgılısınden ayrıldı İnş. ordakı kızların Resimleri forum sıtelerınde Resim Galerrirlerinde hatta +18 sıtelerde gezerde akılları başlarına gelir :D hoş şimdiden seslichatlerde Gezmeye Başladılar :D ALLAH esirgesin :D Kızların olmadıgı yerde erkeklerde olmaz ama kızlar orda oldugu surece dunyaaki butun abazalar :d orda olur :D

Şu sıralar bende pek sevmiyorum facebook'u..
Fake hesaplarıyla, abazalarıyla kalmıyorki..
Sayfa hırsızları da doldu taştı facebookta.
Sohbetten türlü türlü virüslerde atıyorlar.
Sayfamı da çaldılar zaten. =/
EngeLLi Listem pek bi' kabarık..
ÖzetLe: aynen katıLıyorum..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri