Farkedmez

---> Klaus

TVD Stefan'ın öldüğü sahne resmen şoke etti. Hiç beklemediğim bir sahneydi. Bir sonraki bölümü iple çekiyorum ama yine var bayağ..

---> Klaus/Oğuz köşe bahçesi..

Face'De durumuma "Bi daha gel samsundan sarı saçlı mavi gözlüm" yazdım bi lise arkadaşım özelden yazdı homoseksüelmisin vs. ne alaka dedim Atatürk düşmanıymış adam yardırdı küfürler etti. Böyle konuşursa tatsız yere varacağını konunun ve sonunda sileceğimi söyledim adam hala devam ediyor. Dinsiz vs. biz insanı dinsiz diye sevmedik hatası yok diye de sevmedik. Senin dinin varsa zaten saygı duyarsın karşındakine ve bu kadar ağır küfürler edip günaha girmezsin..Yazık, daha ne yüz yüze görüşürüm ne başka plartformda görüşürüm.

Sanırım o arkadaşın sorunlu oğuz sende yok bir sıkıntı onda vardır kardeşim böyle insanların kafası pek çalışmaz bu insanlar yüzünden ne kadar insan zarar gördü acı çekti sırf bu mankafalar yüzünden zaten adam ölmüş adamın suçu yok bu saygısızlar ölmüş insanları bile pek rahat bırakmıyor.

---> Klaus/Oğuz köşe bahçesi..

Sanırım o arkadaşın sorunlu oğuz sende yok bir sıkıntı onda vardır kardeşim böyle insanların kafası pek çalışmaz bu insanlar yüzünden ne kadar insan zarar gördü acı çekti sırf bu mankafalar yüzünden zaten adam ölmüş adamın suçu yok bu saygısızlar ölmüş insanları bile pek rahat bırakmıyor.

Sorunlu olan biri de değildi anlayamadım pek bir şeyleri düşünen biri yerine keyfine bakan biriydi. Saygı duymayanı adam yerine koymam sıkıntılı biri derim geçerim nitekim öyle oldu

---> Klaus

nicikini hep bi anime karakteriyle özleştirmiştim resmini görünce o karakter hızla uzaklaştı aklımdan :hi:

---> Klaus

[MENTION=106284]KoJiRo[/MENTION] diğer forumda kaç mesajım kayboldu ? en çok mesaj atanlarda hiç yoksun bayağı bi gitmiş gibi ?

[MENTION=129837]zaman93[/MENTION] iyi anlamda mı kötü mü normal mi :D

---> Klaus

IŞİD Musul etrafında faaliyette bulunuyor ve MHP vekili Konsolosluğun tehlikede olduğunu bildiriyor, kendini bilmezler yatarak para kazanan vekil sıfatındaki adamlar kanıt göster, sallıyorsun deniliyor. Tehlikeli hr bölge için kanıt olsa da olmasa da etrafında bi terör örgütü faaliyet gösteriyorsa ekstra önlemler alınmalı. Nitekim saatler sonra Konsolosumuz ve çalışan eleman ve askerlerimiz kaçırıldı. Ve kendilerini devlet sanıp mesnetsizce tutukladılarını açıklıyorlar. Artık yapılacak olanlar sözde kalmasın !

---> Klaus

[MENTION=162021]Klaus[/MENTION] oguz muhasebe hakkinda kisa sorularim olacakti birkac test sorularin cevaplarini ariyorum rica etsem bir kac dakikani ayirir misin sohbete gel

---> Klaus

İnsanlar neden bu kadar yetki-makam peşindeler ki ? Kaç yaşında insanlar çok küçük çocuklar gibi davranıyorlar..

---> Klaus

Recep İvedik 4 ilk 3 film kadar olmamış..İğrençlikleri abartıları vardı ama güldürüyordu bunda o da yoktu

---> Klaus

Vay arkadaş, ramazanda şu ana kadar 6 kilo vermişim..Geri almasak bari

---> Klaus

Demin giriş yapacakken kısayoldaki tjk'nın sitesine tıklamışım. Tc kimlik ve şifre istiyor xD Dedim foruma bak tc kimlikle alıma başlamışlar, şaşırdım bi an :D :D

---> Klaus

Birini iyi tanımak istiyorsanız onunla karşıt olduğunuz fikir hakkında konuşun. Gerçekten işe yarıyor. Hatta konuşmadan bile yarıyor yani. Sonra hakkınızda ki her bilinen farklı algılanabiliyor.

Stalk

Ya arkadaşlar bişey sorcam Bi kız var ve itiraf grubu gibi bişey var okulun İnstagram da da.Bu grubun sarahahına biri Kızı seviyom demiş örnek Selin Ben bu çoçuu öğrenmek için stalka başladım
1 Tavsiyeleriniz
2 Bu grubun sahibi bana vermek için bi neden istiyo Bi neden verirseniz sevinirim aklıma gelmiyor
Bu alanda uzman kişiler acil cevap Verirseniz sevinirim.

Cevap: ---> Klaus/Oğuz köşe bahçesi..

..................................................................................

Son düzenleme:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri