"Fenerbahçe Kurumsallaşmada Tek"

tunc_1988

Kayıtlı Üye
FUTBOL Federasyonu’nun Profesyonel İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kemal Ünsal, “Kurumsallaşmayan kulüpler küme düşmeye ve başarısız olmaya mahkumdur. Türkiye’de kurumsallaşan ve bu alanda başarı sağlayan tek takım Fenerbahçe’dir`` dedi.

Futbol Federasyonu’nun Profesyonel İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kemal Ünsal, bu sezon 3.Lig’de mücadele edecek olan Samsun temsilcisi Bafra Belediyespor’u ziyaret etti.

14 yıl aradan sonra Bafra temsilcisini 3. Lig’‘e çıkmalarından dolayı tebrik eden Ünsal, Kulüp Başkanı Dursun Ali Bilgen ve yöneticilerden takımın son durumu ile ilgili bilgi aldı. Bafralı olduğunu söyleyen ve doğduğu, büyüdüğü ilçenin takımının Üçüncü Lig’e çıkmasından duyduğu mutluluğu dile getiren Mehmet Kemal Ünsal, “14 yıl aradan sonra 3. Lig’e çıkma başarısı gösteren doğduğum toprakların takımı Bafra Belediyespor’u hem kutlamak, hem de problemlerini dinlemek için buradayım. Artık Bafra Belediyespor’un ve Bafralı sporseverlerin amatör kümelerde tahammülleri kalmadığını çok iyi biliyorum. Bu yıl hedefiniz 2. Lig olmalıdır. O zaman ekonomik olarak daha da güçlenirsiniz. Takımların artık profesyonel olarak düşünmesi lazım" dedi.

FENERBAHÇE KURUMSALLAŞMADA TEK
Kurumsallaşmayan kulüplerin küme düşmeye ve başarısız olmaya mahkum olduğunu söyleyen Futbol Federasyonu’nun Profesyonel İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kemal Ünsal, “Eğer başarı istiyorsanız taşın altına elinizi sokun. Türkiye’de kurumsallaşan ve bu yönden her yıl başarılarına başarı katan tek takım Fenerbahçe spor kulübüdür. Sadece Fenerium mağazalarından yılda 35 milyon dolar dolar gelir elde ediyorlar. Başarının sırrı Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetiminin kurumsallaşmayı ve profesyonelliği ciddi olarak düşünmelerinden ileri geliyor`` diye konuştu.

Bafra Belediyespor Başkanı Dursun Ali Bilgen, ziyaretinden dolayı Mehmet Kemal Ünsal’a bir plaket verdi.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri