Fırlamamıyım ben ? Siz karar verin : D

endLesS

Webmaster
Şimdi bizim Bayram ile konuşuyorduk eski günler aklımıza geldi gülmekten öldük xD Çok fırlamaydın lan sen dedi bana 2 olayı anlatıyorum siz karar verin xD

Lise 3'de Bayram ile en arka sırada otururduk kapıya yakın 2 avanak vardı. Tuncay ve Süleyman. Bu ikisi de sınıfın süzükleriydi diyebilirim. Bayramla süreklı bunlarla uğraşırdık.

Bilgisayar dersin de bilgisayarların hepsini ben açardım. Hoca ben anladığım için bana güvenirdi. Sonra Tuncay'ın bilgisayarı açtım ve bikaç kod yazdım. Bilenler bilir Başlat>Çalıştır da bir komut var onu yazarsanız belirlediğiniz süre içerisinde kapanır bilgisayar otomatikmen. Ben tenefüs saatini de araya kurar dersin ortasında kapanmasını ayarlardım genelde 2100 saniye ye ( 35 dak. ) ayarlardım. Sonra dersi projeksiyonla ve bilgisayar monitörlerinde ki yayın ile işlerdik. Yazı falan yazardık arkaya dönmemek için önümüzdekilere bakardık. Gittim bayramın bilgisayara da yaptım dedim ona senınkını 30 dakikaya ayarladım senınkı kapanınca çöktü falan diyecez ve hoca ıle konusacaz şaka yapcaz. Tamam demişti.

Derse girdik Tuncay oturdu hoca açtı yazı yazıyoruz son 2-3 dakika ve Bayram'ın bilgisayar kapandı otomatikmen. Bayram hocaya dedi hoca buna bağırdı kendiliğinden neden kapansın lan bozmuşsun daha yeni aldık ödeyeceksin falan demişti bağırarak herkes gülüyor bayrama giren kazığa derkeeen;

Tuncayın bilgisayar kapandı hahahahahahahahahahahaha

Tuncayın sıfatı görmenizi isterdim hahaha Aklıma geliyor hala gülüyorum hahahahahaha O gamalak söyleyememişti hocaya hoca fark edince kızmaya başladı. Hocam ben yapmadım vs diyip duruyordu bız yarılırdık bayramla gulmekten diğerleri de süzük zaten anca bakıyorlar hahaha Hoca dayanamayıp gülünce olay ortaya çıktı ama Tuncayın sıfat o biçim xD

Olay 2

Tuncay ve Süleyman kapının önünde otururdu. Tuncay maymuna benzerdi tipi falan. Dişleri de bozuktu. Dalga geçmem pek insanlarla ama onlar ayrı bir maldı xD Süleyman önde oturur Tuncay arkada. Planı yaptık. Süleyman'a bayram gidip " Sülo Tuncay senin ensene yapıştıracakmış tenefüste söylemişti dikkat et şaplatırsa tüm sınıf güler " demişti ben de Tuncay'a gidip Tunçaayyyyy Sülo sana bakıp bakıp gülüyor sonra gidip millete anlatıyor maymun gibi çocuk vs diye dedim ders'e girdik. Sülo dönüp dönüp bakıyor korkudan ne zaman patlatacak acaba diye xD Tuncay'da bu bakınca huylanıyordu. Ben de gidip dedim Tuncay bak hala bakıyor diye Tuncay ben ona gösteririm demişti. Tenefüste birbirlerine girmişti xD Tuncayın erkekliği tutmuş olsa gerek direk çarpmıştı hahahahahahahahaha

Bayram ve ben ise yıkıldık hahaha

Olayın sonunda bize de aman ne komik vs derlerdi ama komikti xD

Fırlamamıyım ben ? Siz karar verin.

---> Fırlamamıyım ben ? Siz karar verin : D

Meslek lisesinde birileri ile oynamazsan birilerinin oyuncağı olursun xD

Dekart gibi laf ettim. Varol ben !

yaa boyle baskalariyla ugrastilarmi ben cok sinir olurum...
dalga gecip,rencide edip iste boyle okullarda rahat vermiyorlar ya baskalarina.. ben cok sinir oluyorum ya... (sizinkiler ne derecedeydi bilmem ama) bazen bu tur olaylar karsinda intihar eden cocuklar bile oluyor.

yaa boyle baskalariyla ugrastilarmi ben cok sinir olurum...
dalga gecip,rencide edip iste boyle okullarda rahat vermiyorlar ya baskalarina.. ben cok sinir oluyorum ya... (sizinkiler ne derecedeydi bilmem ama) bazen bu tur olaylar karsinda intihar eden cocuklar bile oluyor.

Anadolu lisesinden başkasının anasına laf attılar diye çocuğu savunduğum için atıldım ben. Eğer lafınız beni de kapsıyorsa bu konuda laf etmenizi istemem. Haklısınız fakat bu konu da değil bunu da beni tanımadığınıza bağlıyorum =)

Tuncay bir Asker çocuğudur. Lojmanda oturduğu için doğalgazından falan bahseder.

Sülo ise okula hergün babası tarafından bırakılır cebinde dolu para var iken ihtiyacı olana 25 krş vermeyen çocuklardır.

Anlıyacağın suçsuza sözümüz yok, saflar evet ama bu temizler anlamında değil..

Sevgilerimle

ben kimsenin ayrintilarini bilmem ki...

ben genel olarak yazdim (bunu bildirmedim sadece)...
suna veya buna ozel yazmadim...
bu tur vakkalar Turkiye de oldugu gibi yabanci ulkelerdede cok oluyor, sirf surekli dalga gecildigi icin intihar eden cocuklar oluyor o yuzden genel dusuncemi yazdim...

sizinkiler ne derecedir, hakkediyorlarmi etmiyorlarmiydi orasini bilemem elbette...

yukardakilere gelince asker cocugu olup lojmanda kalabilir (dogal gazindan hatta malindan mulkunden ovnebilir, yada digeri gibi 25 kurusunu bile vermeyebilir) bu onlarin ayibidir...
ama elbette sakadan sakaya dalgadan dalgaya fark var...
sizinki biraz oyun babinda olmus... bundan kalkipta intihar edecek degil ama konuyu okunca o digerleri geldi aklima genel olarak dusuncemi yazdim...

sizlerde o derecede yapmis olsaniz lafim sizede gelirdi... ama kendi yaptiginizi kendinizden daha iyi bilen olmaz herhalde. dozajinida kendiniz daha iyi bilirsiniz.. sadece bazi konularda sorumsuz olanlara lafim...

genclikte insan muziplikler yapiyor,firlamalikla alakasi oldugunu sanmiyorum.

ben kimsenin ayrintilarini bilmem ki...

ben genel olarak yazdim (bunu bildirmedim sadece)...

suna veya buna ozel yazmadim...
bu tur vakkalar Turkiye de oldugu gibi yabanci ulkelerdede cok oluyor, sirf surekli dalga gecildigi icin intihar eden cocuklar oluyor o yuzden genel dusuncemi yazdim...

sizinkiler ne derecedir
, hakkediyorlarmi etmiyorlarmiydi orasini bilemem elbette...

yukardakilere gelince asker cocugu olup lojmanda kalabilir (dogal gazindan hatta malindan mulkunden ovnebilir
, yada digeri gibi 25 kurusunu bile vermeyebilir) bu onlarin ayibidir...
ama elbette sakadan sakaya dalgadan dalgaya fark var...
sizinki biraz oyun babinda olmus... bundan kalkipta intihar edecek degil ama konuyu okunca o digerleri geldi aklima genel olarak dusuncemi yazdim...

sizlerde o derecede yapmis olsaniz lafim sizede gelirdi... ama kendi yaptiginizi kendinizden daha iyi bilen olmaz herhalde. dozajinida kendiniz daha iyi bilirsiniz.. sadece bazi konularda sorumsuz olanlara lafim...

Anlıyorum. Yanlış anlaşılmak istemem o yüzden öyle yazdım. Kusrum varsa affola :)

Teşekkürler

fırlamasın benim görüşüm böyle :Ü

EyvAllah diyelim :H

genclikte insan muziplikler yapiyor,firlamalikla alakasi oldugunu sanmiyorum.

Hastayız dedeee xD

Benim şakalarım genelde kötü bitiyor. Ben yapmıyorum artık. Birinde çocuk dershaneyi terketti güvenlikler peşinden gitti birinde kızın alerjisi varmış tebeşir tozuna hastanelik oldu. :M

ama bunu banada denedin sen ben yemedim. :11:

Bu baryam benimde gördüğüm baryam de mi xD
Mustafa Lale olsaydı o sınıfta pis pis sırıtırdı xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri