Foça Saldırısında Flaş Gelişme !

Bezmi$h

Banned
766949_detay.jpg

İzmir’in Foça ilçesinde dün gerçekleştirilen bombalı saldırı olayı ile ilgili bir kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

İzmir’in Foça ilçesinde dün gerçekleştirilen 1 askerin şehit olduğu, bir sivil, 10 askerin yaralandığı saldırı ile ilgili bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. Gözaltına alınan kişinin patlamayla alakası olup olmadığının araştırıldığı belirtildi.

---> Foça Saldırısında Flaş Gelişme !

Bence de kökü kazınsa çok çok iyi olacak. Kimse kimseyi durduk yere gözaltına da almaz zaten. Çeksin hepsi cezasını.

Yaşam için umut var fakat Türkiye için sanmıyorum. Bu topraklarda lanet var bence. (;

bizim topraklar da lanet falan yoktur kötü insanlar vardır sadice kötü insanlar da kazanamıcaklar hiçbir zaman

Bizim topraklarımız da lanet yok. Lanet'i getiren, lanet insanlar var..

Sorun seni, beni de aşıyor ne yazık ki. Bu topraklar için umut besleme. (;

Ne demek besleme en azından umudun yoksa bari saygın olsun atalarımıza şehitlerimize sonuçta bu topraklar için canlarını verdiler sen böyle umut besleme dersen o derse bu derse kim sahip çıkacak emanetlere ?

Sorun seni, beni de aşıyor ne yazık ki. Bu topraklar için umut besleme. (;

aziz şehitlerimiz için umudumu kaybetmicez

umut beslemeyelim de onlarmı m umutlu olsun diyorsun öyle diyorsan sen yanılıyorsun biz hiç bir zaman umudumuzu kay betmicez onları da umutlarmıcaz topramız için

Tek tek sizlere cevap mı vereceğim ben. Benim umudum yok bu topraklar için. Sizin varsa saklayın kendinize o kadar.(;
Nasıl bir ukalalıktır bu. Bayanla konuşuyorsun, azıcık beyefendi ol. Senin için umut yoksa, bu kadar umudu olan insanın içinde konuşma o zaman. Bence umutsuzluğunu saklaması gerekende sensin.

Nasıl bir ukalalıktır bu. Bayanla konuşuyorsun, azıcık beyefendi ol. Senin için umut yoksa, bu kadar umudu olan insanın içinde konuşma o zaman. Bence umutsuzluğunu saklaması gerekende sensin.

Sen ne için umudum var, ne için yok bilmiyorsun bile. Konuyu hemen vatanseverliğe çekiyorsunuz. İlk mesajımı git iyi oku. Öncesinde de konuyu oku. Sonra gel bana cevap ver. İncilerin mi döküldü anlamış değilim. Senin için bu saatten sonra ne fikrimi ne yapımı değiştiririm. Herkez yaşıdığını bilir. Sen ne yaşadın da yorum yapıyorsun bana. Konuya yorum yapacaksan yap. Alıntı yapma bana. Cevap hakkın var kullan sonra sus.

Arkadaşlar birbirinize alıntı yaparak cevap vermenize gerek yok, herkesin görüşü kendine...Dileyen umudunu kaybeden dileyen kaybetmez kişisel fikri için kimseye kızamayız...Konu tartışmaya dönmesin lütfen

Arkadaşlar birbirinize alıntı yaparak cevap vermenize gerek yok, herkesin görüşü kendine...Dileyen umudunu kaybeden dileyen kaybetmez kişisel fikri için kimseye kızamayız...Konu tartışmaya dönmesin lütfen
Laftan anlamıyor ki bazıları. Sağol vAllaha. (;

Ne için umudunuz olup olmadığını anlatında bizlerde vatanseverliğe dönüşmeyelim hemen o zaman. Bu topraklarda lanet var, Türkiye için umut yok, umut beslemeyin demek insanı başka boyuta götürebiliyor. İncilerin mi döküldü anlamış değilim lafı da, ancak zaten sizin gibi birinden çıkabilirdi. Susup susmayacağımı da size soracak değilim siz öğretemezsiniz bana. İnsan gibi konuşmak zaten sizin gibilerin işi değil eminim.

Haklısın Melek abla. Kızmak değil de, şaşırmaktı :) Şaşkınlığı dile getirmek. Neyse.

Ne için umudunuz olup olmadığını anlatında bizlerde vatanseverliğe dönüşmeyelim hemen o zaman. Bu topraklarda lanet var, Türkiye için umut yok, umut beslemeyin demek insanı başka boyuta götürebiliyor. İncilerin mi döküldü anlamış değilim lafı da, ancak zaten sizin gibi birinden çıkabilirdi. Susup susmayacağımı da size soracak değilim siz öğretemezsiniz bana. İnsan gibi konuşmak zaten sizin gibilerin işi değil eminim.

Haklısın Melek abla. Kızmak değil de, şaşırmaktı :) Şaşkınlığı dile getirmek. Neyse.

Tamam bu topraklarda senin olsun forumda bırakıyorum aranızdan gidiyorum. Allah'a emanet. Vesselam.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri