Gelecekteki Sevgilime..

Mutluluktun

Bayan Üye
Merhaba hayatıma hiç katılmamış sevgili,

Kirlendim ben..İstememiş olsam da bunu,kirlendim.Gözlerimde başkalarının yansıması oldu hep.Beceremedim belki de hiçbir aşkı..Her aşk bir noktada ölüm gibi geldi bana.Öldürmeyeyim dedim,ölmeyeyim dedim.Dayanamadım,duramadım.Her defasında kaçmayacağıma dair sözler büyüttüm içimde,yine de kaçtım.Sahi kaç kişiydik ki toplamda,üçler beşler toplamlarında..Bir türlü iki kişi kalmayı beceremedim,onlar da beceremediler..Hep istediğim gibi olsun, hep ilgi yumağı olsun istedim aşk..Olmadı,gerçek olmayacağını da biliyordum,garipsemedim..
Sevgilim..Sana anlatmayacağım asla detayları..Kötü olduğumu,yüksek seviyedeki başarısızlıklarımı,aldatılışlarımı,güvensizlerimi,acılarımı bilmene izin vermeyeceğim.Seni hep korumaya çalışacağım,kendimden bile..Anlatmıyorum diye kızma bana.Korkma bilmediklerinden.Bilmemek daha iyidir çoğu zaman.
Umarım bulursun beni sevgili..Ben bulmaktan vazgeçtim çünkü.Bir şairin dediğini yaptım;

Aramaktan vazgeçmedim ama bulmaktan vazgeçtim..

---> Gelecekteki Sevgilime..

Bugün de tanışamadım seninle sevgilim..
Bir yeni gün daha, yalnız umutsuz geçti..
Akşam oldu,gece olacak.Işıklar kapanacak ve kalbim bir parça daha gömülecek yalnızlığa,umutsuzluğa..
Seni tanımıyorum bile..Kokunu,bakışını,gülüşünü..
Bilmiyorum tadını,bilmiyorum yanında olmanın huzur verişini..
Nelere güldüğünü,hayallerini,umutlarını,korkularını,acılarını..

Ama olur da bir gün karşılaşırsak, bil diye söylüyorum ;
Derdine deva olacağım..

Söz veriyorum sana tatlı sevgilim,
Yarana merhem olacağım...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri