Görmedende aşık olunabilinir mi? sadece yazarak konuşarak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Görmedende aşık olunabilinir mi? sadece yazarak konuşarak?

Bi insanla ne kadar çok konuşursan, aşık olma ihtimalin o kadar yükselir..

sadece sesinden etkilenerek insan karşısındakinden etkilenebilir bence ...

Olunabilir tabiki . Sonuçta bir insana aşık oluyorsan , tipine bakarak değil , karakterine bakarak aşık oluyorsun.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşlar size yorumlarınız süper; )

ufff bintane ayni konudan var, nefret ediyorum bu konudan.

Benim fikrimce olmaz. Yakından tanışıp, birşeyler paylaşmadan karekterini anlamadan bilmeden aşık olmak mantıklı gelmiyor. Atıyorum sesi etkilidir, karekteri yoktur. Karekteri varmış gibi gösterir, yazarken başka türlü davranabilir. Yüzyüze gelince çok başka biri olabilir.

--------------------------------------------------------------------------------

ufff bintane ayni konudan var nefret ediyorum bu konudan.

Gunes Dogsa ne yazar
Dogmasa ne yazar.
Bugun coktu karanlik bana,
batti hayat gunesim.
Yasasam ne yasamasam ne
Bugun koptu kiyametim benim.
Kirmizi surme cektim gozlerime
siyahini neyleyim.
Gitti canimin canani
Birdaha sevsem ne sevmesem ne...

yesil83 12/07/2012

Varsa yorumsuz kalırsıN olur biter ;)

Olunur. Karakterine Aşık olunur.

olursun ama yanına gidip, el ele tutuşup gezdiğinde aşk hissini alamazsan, dünya senin için durur... o yüzden başlamadan görüşmek gerek... bazen yazılı dilde, telefonda anlaşmak farklıdır...

Benim yorumumda olunur gözlemledim çünki dj olduğum içinde sesten etkilenip aşık olanlar çok oluyor.. yada yazarak aynı şekilde. Sonuçta ilk gördüğümüzdede bir insanın bir davranışından yada güzelliğinden yakışıklılığından etkileniriz bunlar seste olabilir aynı zamanda fikir düşünceside yani kısaca aşık olunur diyorum bende arkadaşlar;)

İlk gördüğünde yakışıklılıktan sesten etkilenmek farklı, bu sadece bir hoşlantı olabilir. Aşk bu kadar basit değil. Tanımayıp, dokunmadan yazarak olacak birşey hiç değil. Karekter zaten ilk bakışta anlaşılacak birşey hiç değil. Yazılar, konuşmalar, ses insanı yanıltır. Çünkü yazarken, konuşurken farklı bir insan kimliğine bürünebilir. Aslında gerçek haliyle hiç alakası da olmayabilir sözlerinin. Karekterini ise zamanla anlarsın. Tanışıp, birşeyler paylaşıp bakit geçirdikten sonra. Bazıları karektersizliğini öyle bir gizler ki birkaç ayından, yılından çalabilir. İnsanlara hemen güvenmemek, her tatlı söze kanmamak gerekir.

Aşk dokunmadan el ele tutuşmadanda kalten kalbe hissedilebilen bi duygudur ama aynı zamanda.. yürekler konuşur hisseder

Ama aşk, görmeden tanımadan hissedilebilecek birşey değildir. Dediğim gibi basit birşey değil bu kadar. Karekterini bilmeden, konuşarak yazışarak birşeyler hissedebiliyor olmak saçma. Sonuçta belki karşındaki sandığın gibi biri değil. Belki sana kendi başka türlü gösteriyor. Yüreklerin de konuşabilmesi için, önce tanımak gerekir. Öyle 'ben senin sesini beğendim, yok sesinden etkilendim, yok bana çok sıcak geldi yada bunun gibi şeylerle olmaz. Hayır yani benimde sevgilim var kaç yıl oldu. Heranımda yanımda olan. Ben biliyorum aşkı, bilen biri olarak söylüyorum. Yani bu kadar basitse aşk, demek ki biz aşk yaşamıyoruz.

Ama aşk, görmeden tanımadan hissedilebilecek birşey değildir. Dediğim gibi basit birşey değil bu kadar. Karekterini bilmeden, konuşarak yazışarak birşeyler hissedebiliyor olmak saçma. Sonuçta belki karşındaki sandığın gibi biri değil. Belki sana kendi başka türlü gösteriyor. Yüreklerin de konuşabilmesi için, önce tanımak gerekir. Öyle 'ben senin sesini beğendim, yok sesinden etkilendim, yok bana çok sıcak geldi yada bunun gibi şeylerle olmaz. Hayır yani benimde sevgilim var kaç yıl oldu. Heranımda yanımda olan. Ben biliyorum aşkı, bilen biri olarak söylüyorum. Yani bu kadar basitse aşk, demek ki biz aşk yaşamıyoruz.
Kuşkucu olmak davranmakk tedbirli olmak tabiki gerekiyor ama günümüzde bu ortamlar sanal ortamlar biliyorusnki ççok fazla ve iletişimler artık nerdeyse bu yönde o tarz başlayıp çıkanlar aşk yaşayanlar illaki var aşkın boyutu tabiki tartışılır ama etkilenme aşkda olunabiliyo genel anlamda bu konuyla ilgili; )

Yaşayanlara saygı duyarım. Tanışıp evlenenini de gördüm ama çok sağlıklı değil. Bildiğim için söylüyorum. Tabi ki herkesin kendi fikridir. Ama dediğim gibi tanımak birşeyler paylaşmak gerek önce beraber. Ondan sonra aşık olabiliyorsan olursun. Şusundan etkilendim, busundan etkilendim deyip ne olduğu belirsiz birine beslediğine aşk denilmez yani. Belki bu adam sapık, belki bu adam hırsız, belki afedersiniz kadın pazarlıyor. Yani bu kadar güvenmek olmaz bu sanal alemde. Aşk yaşamak oldukça saçma bana göre. Ama konu güzel. Uzatmamayı tercih ederim. İyi geceler :)

hayal kırıklılığı olabilmesinden dolayı hayır :D

Teşekkür ederim eLsa yorumların güzel canım ;) bu devirde güvenmek zor herkeze hoşlanılır sonrasında tanıyıp vakit geçirirsin aşık olursun : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri