Gri Dünyam

---> Gri Dünyam

Bir sevda ki Yaşadım.
Bin ömür ki tükettim.
Bir yudum da içtim.
Gel Geçtim Ayıldım.

Ey Gidi Ey..

---> Gri Dünyam

Kaybettim ben ruhumu. Bana sorsan yanlız yolum,Kataraktım kalbimi doldurur. Canım onsuz burda son bulur ; Yolumdaki gafile nasihat etmek nafile. Sarfiyatlarım boş yere. Söz anlatamam cahile.

---> Gri Dünyam

Sensizlik ölümden betermiş Her şey hayatta zamanla geçermiş. Ben seni, sense onu mu seçerdin? Bana söyle bir neden geçerli. Kalbim avuçlarının içinde görmüyorsun. Ne kadar üflesemde içimde sönmüyorsun.Gözlerimin içinde sanki hiç ölmüyorsun;

---> Gri Dünyam

Şimdi kaldır kafanı ve senle kalkmıyor bu bataktan
Elbet değişirim sen sadece açtığım kapıları yüzüme kapatma
Yüzüne sahip olan o Adamı.. dört bi yanda sokaklarda bana aratma
Lan param parça yarınları, daha da fazla karartma!

Sarartma gözlerimin çevresini
Nasılsa kırmızı kana bulandı nevresimin
Sen, kokmuyor nefesim
Yokluyor hevesim bam başka dudakları.
Beni bulamazsın sandığından daha da fazla uzaktayım

Bıraktığın kadar varım.
Bıraktığın kadar yarım.
Bıraktığın kadar yarın.
Bıraktığın kadar ağrım.

En sonunda taşar sabrım.
Sen sahip olduğum her şeyi bir gülüşle aldın.. [MENTION=119637]waLL~é[/MENTION]

---> Gri Dünyam

:$

sesinde huzur bulduğum insan hayatıma neşe katan :)
tüm gülüşler sana armağan olsun benden yeterki sen ol hep benim yanımda var olan :)
iyikivarsınhayatımdacanımıniçi

---> Gri Dünyam

Bu gece çok soğuk ellerim üşüyo,Gözlerim sensizliğe bakıp ağlayan ,Bir adam görüyorum aynada aynı ben , aynı biz gibi..Yaşadığım tıranva uçurumun birinde tutunmak anlayabilirmisin
Gözlerim daha koyu yüzüme bak gördüklerini anlatabilirmisin?

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] :R

---> Gri Dünyam

Lafınızı istemeden kesmek zorunda kaldım çünkü bi maşallah demek istiyorum. :) Gri dünyan renklensin ışte sevdiceğinle. Hep mutluluklar size. :)

---> Gri Dünyam

Yazılarınız güzel hoş şeyler duygusal yanınızda varmış.her zaman böylemisiniz yoksa belirli kişilerle böyle iyimisiniz ?
son olarak waLL~é ile real arkadaşsınız yanılmıyorsam. iyi anlaştığınız görüyorum

---> Gri Dünyam

[MENTION=158527]Puurple[/MENTION] tşk ederim zaten çok mutluyuz iyi bir dost ve arkadaş çünkü iyi ki tanımış iyikide bu kadar iyi olmuşuz. Benim Dünyam Kolay Kolay Renklenmez Çok Zor :)
ama saolsun iyi niyetli arkadaşlarımız varlıklarıyla mutlu ede biliyorlar waLL~é gibi.

[MENTION=158838]Busrakalyoncu[/MENTION] belirli kişilerle tabiki daha iyiyim tek kötü yanım ufacık bir yanlışta herşeyi siliyor olmam.
[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] ile aramızdaki bağ kuvetlidir bir birimizi anlıyoruz saolsun iyi niyetli bir kişi.

---> Gri Dünyam

[MENTION=158838]Busrakalyoncu[/MENTION] oda ayrı bir grilik :)

Her şey Satılık Olduğundan beri Kabuğuma Çekildim Aslında , Dedilerki Bitti Gitti Hayır Birşeyin Bittiği Yok Sadece Gözlerim Biraz Islak
İstiyorumki Yalnızlık Sarayından Bir Sebep Bulup Çıkmalıyım. [MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Prenses :) Kurtar Beni.

---> Gri Dünyam

[MENTION=155270]Cin[/MENTION] sen istedikten sonra Allahında izniyle kurtarcam inşAllah :)

---> Gri Dünyam

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] inşallah :) Hayırlısı Herşeyin , Bir Bir Nefes ver Bana Ben Dünya da Yıkılsa Gelirim Sana.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri