Günün Sözü

---> Günün Sözü

Bazı insanlar matruşka bebekler gibidirler! Onları tanıdıkca kücüldüklerini farkedersiniz..

---> Günün Sözü

‎''Onlar boğazı zincirleyecek kadar zekiyse,
Bizde gemileri karadan yürütecek kadar deliyiz!''

Fetih 1453

---> Günün Sözü

Büyük beyinler fikirleri,orta beyinler olayları,küçük beyinler ise kişileri konuşur.

Hyman Rickover

---> Günün Sözü

“Yeni doğan bir bebek ilk kez güldüğünde, gülüşü kırılıp bin parçaya bölünmüş ve hepsi zıplaya zıplaya etrafa dağılıp gitmiş. Periler böyle doğmuş işte..
Şimdiki çocuklar çok şey biliyor ve çok geçmeden perilere inanmaz oluyorlar. Ne zaman bir çocuk 'perilere inanmam' dese, bir yerlerde bir peri düşüp ölüverir..
Ve periler ölürken özür dilerler..”

İnan, güven ve gerisini perilere bırak..

---> Günün Sözü

Alex de Souza futbolcuysa, Sabri Sarıoğlu sahaya atılan yabancı cisimdir.

---> Günün Sözü

Köpeğe verilen bir kemik yardımseverlik değildir.
Yardımseverlik, siz de köpek kadar açken onunla paylaşılan kemiktir.

Jack LONDON

---> Günün Sözü

Gezdim halep ile şamı
Eyledim ilmi talep
Meger ilim bir hiç imiş
İlla edep illa edep..

Yunus Emre

---> Günün Sözü

‎"Senin bu kadar mutlu olmana, ancak senden bir şey almaya hazırlandıkları zaman izin verirler."

---> Günün Sözü

Eğer fakirlik, hastalık ve ölüm olmasaydı, İnsanoğlunun kibirden başı eğilmez olurdu.

(Hasan-ı Basri r.a)

---> Günün Sözü

Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermezsen, gün gelir en sağlam yerinden kopar. Canın yanar, canını yakar..

Sunay Akın

---> Günün Sözü

Dediler ki: Gözden Irak Olan Gönülden de Irak Olur.. Dedim ki: Gönüle Giren Gözden Irak Olsa Ne Olur.!

Mevlana

---> Günün Sözü

Biz sevdiğimiz insanların önüne gök kuşağını serdik ama köpeklerin renk körü olduğunu unuttuk...

---> Günün Sözü

İnsanlar, Seviyelerinin seninle konuşmaya yetmeyeceğini anladıkları için, Arkandan konuşmaya başlarlar !

---> Günün Sözü

"Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana.. Aşk kadına yakışır, sevmek adama."

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri