Hakiki itiraf - ( lar )

yakamozaik

Bayan Üye
İtiraf ediyorum :67:

* Hayattan sıkıldım.
*Hayattanda öte insanlardan sıkıldım.
*Bana ukalasın diyenlerin çekemeyen suratlarını görmekten sıkıldım.
*Attığım yemleri takip ederek yol bulanların bana bir şeyler dokundurmaya çalışmalarından ve benden aynı şeyi duymalarına rağmen sıkılmamalarından sıkıldım.
*At gözlüklerini çıkaramayanlardan sıkıldım.
*Saygısız olanlardan sıkıldım.
*Farklı pencereye sahip olamayıp olaya kör penceresinden bakanlara acımaktan sıkıldım.
*Annelerine pöykürenlerin o insanın hakkını nasıl ödeyeceğini ve o anıran okuzün vicdanının nasıl rahat olduğunu düşünmekten sıkıldım.
*Yolda yürürken insan görmemişçesine bakanlara dövecekmiş bakışı atmaktan, tartıştıklarımın halâ utanmaksızın trene bakıyormuşçuluk oynamasından sıkıldım.
*Can sıkan bir tartışmanın her sene gündeme getirilmesinden adeta bir kanser virüsüymüş gibi en zayıff anlarda yüze fırlatılmasından sıkıldım.
*Ne zaman bjk maçlarına gitmek için babamdan izin alsam "erkekmisin kızım sen yaw " tepkisini almaktan ve hâla aile içinde kadın erkek eşitliğini sağlayamamızdan sıkıldım.
* Gecenin kökünde tam uykuya dalmışken son ses müzikle kapı önünden geçen abazalara sövmekten sıkıldım.
*Yüzüme söyleyemediği şeyleri arkamdan kahramanmışçasına döktüren haberim olduğu zaman yüzyüze düello yaptığım vatandaşların ağlamalarından sıkıldım.

HERŞEYDEN SIKILLDIMMM .. :147:

Sizide sıktıysam affınıza sığınıyorum. SELAMETLE..!

---> Hakiki itiraf - ( lar )

isyan ediyorsun Allah isyan edenleri sevmez!

Toparlaman lazım kendini :)

Allah'a bir isyan değil ama bu tövbe haşaa. İnsanlara kızgınım sadece :67: :91:

İnsanlara kızarak sadece kendini kahredersin, Kendi kendini yersin.

İnsanlarla geçinmesini bilmek lazım, zarar veren insanlardan'da uzak durmak lazım.

İnsanlara kızarak sadece kendini kahredersin, Kendi kendini yersin.

İnsanlarla geçinmesini bilmek lazım, zarar veren insanlardan'da uzak durmak lazım.

Evet güzel diyorsunda işte bu şekilde beni sıkılgan yapanda hayat tecrübeleri zaten.Çünkü iyi geçiniyoruma güvenerek karşındakine inanırsın o yine bir aksilik yaratır.Veya bu benim şanssızlığım.1 kere pürüz yaşadığım ilişkide - ilişkiden kastım her türlüsü , gerek dostluk gerek duygusal - 1 kere hata oldu mu ben daha raya koyamıyorum. İnsanlar yüzsüzlük yapıp hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya geliyorlar ben hepten sinirleniyorum. Belkide en iyisini onlar yapıyor ama benim mantığıma aykırı düşüyor. Bende daha kötü bir tabiri var onun şimdi lüzumu yok. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri