Hamile olma ihtimalim var mı?

yardimmuhtac

Bayan Üye
Eylül ayının ilk haftası ilişki sayılamayacak bir şeyler yaşadım. Bakireyim ve boşalma da olmadı. Beni korkutan, içinde sperm barındırabilen zevk suyu. Bu olaydan 3-4 gün sonra ve ekim ayında zamanında regl oldum. Bu ay sınav dönemimdi, kendimi stresli hissetmiyordum ama uyku düzenim, beslenmem değişti. Araştırdıkça üstüne görme diye bir şey gördüm. Kuşkulandım ve iki idrar testi yaptım. İkisi de negatif çıktı. Ama 15 günlük bir gecikme söz konusu. Psikolojik olabilir ama karnımı şiş hissediyorum, midem ağrıyor, bulanıyor. Düşünmeden edemiyorum. Stres regli bu kadar etkiler mi? Zihnimi nasıl rahatlatabilirim? Hamilelik söz konusuysa bile 10 haftalık civarı. Diğer belirtiler nelerdir?

---> Hamile olma ihtimalim var mı?

Kalınabiliyor ne yazık ki. Doktorunuzdan randevu alıp haftada bir-2 haftada bir kontrollere gidebilirsiniz. 2 ay gibi bir süreç hamilelik belirtileri kendini ciddi bir şekilde göstermezse sıkıntılı bir durum olacağını sanmıyorum. :R

bence değilsin.. :) testte de negatif çıkmış zaten... ama çok şüpheleniyorsan içim rahat etsin diyorsan doktora başvurabilirsin...

bence değilsin.. :) testte de negatif çıkmış zaten... ama çok şüpheleniyorsan içim rahat etsin diyorsan doktora başvurabilirsin...

korkudan gidemiyorum doktora. testleri bile zor aldım, yaptım. pozitif bir durumdan korkuyorum. strestense bile daha çok strese sürüklüyor beni

Hamilelik ihtimaliniz var ama çok zayıf bir ihtimalle hatta imkansıza yakın bir ihtimalle.

Regl döneminizin 15 gün gecikmesinin ise tamamiyle strese bağlı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Son olarak siz siz olun, karşınızda ki insan hayatınızda önemli bir konuma sahip değilse yakınlaşmayın.

Maalesef bir erkek olarak söylüyorum ki hemcinslerim bu konularda çok acımasız ve umursamaz olabiliyor.

Hamilelik ihtimaliniz var ama çok zayıf bir ihtimalle hatta imkansıza yakın bir ihtimalle.

Regl döneminizin 15 gün gecikmesinin ise tamamiyle strese bağlı bir durum olduğunu düşünüyorum.

Son olarak siz siz olun, karşınızda ki insan hayatınızda önemli bir konuma sahip değilse yakınlaşmayın.

Maalesef bir erkek olarak söylüyorum ki hemcinslerim bu konularda çok acımasız ve umursamaz olabiliyor.

o benden de kötü durumda şuan, demek istediğinizi anladım ama benim dert ettiğim konu ailem

O sekilde iliski yasamakla hamile kalamasin...

Hamile kalabilmek okadar kolay degil....
Ha deyince olmuyo yani... rahat ol....korkudan stressden kaynaklanan birsey dir regl gecikmezi...

Satende test yapmisin negativ cikmis...

Ayrica karnin siskin olamaz igne ucu kadar embryodan... migde bulantisida olmaz agrisida olmaz...

Kesin değilsin :) Korkma derim regl stresli dönemlerde hep gecikiyor kendimden biliyorum :) ama git doktora için rahatlasın, ve sana tavsiyem lütfen böyle şeyleri yapma tabi kendin bilirsin ama , olan Malesef kızlara oluyor.

Kesin değilsin :) Korkma derim regl stresli dönemlerde hep gecikiyor kendimden biliyorum :) ama git doktora için rahatlasın, ve sana tavsiyem lütfen böyle şeyleri yapma tabi kendin bilirsin ama , olan Malesef kızlara oluyor.

olumlu yorumun için teşekkür ederim, içimi rahatlatıyor ama. sevgilimin hakkını yiyemem o da benim kadar korkuyor, demek istediğini anladım, kendimi asla bu duruma sokmam bir daha. teşekkür ederim :)

geçmiş olsun öncelikle bence kesin hamilesiniz ..

şaka şaka
zevk suyundan hamile kalabiliyorsunuz fakat çok düşük bir ihtimal

o benden de kötü durumda şuan, demek istediğinizi anladım ama benim dert ettiğim konu ailem

Onun sizden daha kötü durumda olduğunu sanmıyorum ki size öyle gösteriyordur.

Yani yinede bilemem tabi ilişkinizin boyutunu.

Dediğim gibi bundan sonra ki adımlarınızı daha dikkatli atmanız dileğiyle..

İyi forumlar.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri