Hayaldi gerçek yoktu ..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Hayaldi gerçek yoktu ..!

Ya burda böyle konuşanları dağda görüyozda daha ilk çatışmada ranzaların altlarına saklanıyorlar. Ak partiyi ya da herhangi bir partiyi desteklemiyorum. Fakat Pkk 1990 lı yıllarda daha çoktu. O yıllarda dağları ordugâh olarak kaplamış olan Pkk şimdi en fazla 40 kişilik gruplar halinde geziyor. O dönemde Hudutta kamp kuran Pkk, şuan yalnızca 5,10 kişilik gruplar halinde ancak geçiş yapmak için Hudut'u kullanabiliyor.

Terörü bitirmek sistemle alakalı bir durum. sistem değişirse Teörör'de biter. Ordu sisteminden bahsediyorum... bir çok komutanın temizlenmesi hakikaten gerekmektedir... Geçiş yapan teröristleri bildirdiğimizde bize geri çekilin emrini veren komutan istemiyoruz. Bordo berelilerin Kurmay olmalarını istiyoruz. Bilindiği gibi Bordo Bereliler Albay Rütbesinden yukarı gidemiyorlar.

Artık Kuzey Irak'a girmek icab ediyor. Mukabilinde İran Hudut'unun belli ölçüde istilâ edilmesi ve kamplar kurulması gerekiyor. O'nlar nasıl dağlarda yaşıyorsa Askerimizinde dağlarda yaşaması gerekiyor. Askerlerin tamamen Profesyonel Asker haline getirilmesi gerekiyor. Acemilik süresinin 3 Ay'dan 7 ay'a çıkarılması icab ediyor. Profesyonel olmayan diğer askerlerinde nişancı yardımcısı olarak eğitilmesi ya da batıda kısa süreli olarak Herhangi bir savaş durumunda yapacakları konusunda 7 Ay'lık eğitim alması yeterli. Her profesyonel Askerin Özel kuvvet Komutanlığı tarafından eğitilmesi ve hepsinin Komando statüsünde olması gerekiyor. Köpek eğiten Profesyonel asker istemiyoruz.

Ya burda böyle konuşanları dağda görüyozda daha ilk çatışmada ranzaların altlarına saklanıyorlar. Ak partiyi ya da herhangi bir partiyi desteklemiyorum. Fakat Pkk 1990 lı yıllarda daha çoktu. O yıllarda dağları ordugâh olarak kaplamış olan Pkk şimdi en fazla 40 kişilik gruplar halinde geziyor. O dönemde Hudutta kamp kuran Pkk, şuan yalnızca 5,10 kişilik gruplar halinde ancak geçiş yapmak için Hudut'u kullanabiliyor.

Terörü bitirmek sistemle alakalı bir durum. sistem değişirse Teörör'de biter. Ordu sisteminden bahsediyorum... bir çok komutanın temizlenmesi hakikaten gerekmektedir... Geçiş yapan teröristleri bildirdiğimizde bize geri çekilin emrini veren komutan istemiyoruz. Bordo berelilerin Kurmay olmalarını istiyoruz. Bilindiği gibi Bordo Bereliler Albay Rütbesinden yukarı gidemiyorlar.

Artık Kuzey Irak'a girmek icab ediyor. Mukabilinde İran Hudut'unun belli ölçüde istilâ edilmesi ve kamplar kurulması gerekiyor. O'nlar nasıl dağlarda yaşıyorsa Askerimizinde dağlarda yaşaması gerekiyor. Askerlerin tamamen Profesyonel Asker haline getirilmesi gerekiyor. Acemilik süresinin 3 Ay'dan 7 ay'a çıkarılması icab ediyor. Profesyonel olmayan diğer askerlerinde nişancı yardımcısı olarak eğitilmesi ya da batıda kısa süreli olarak Herhangi bir savaş durumunda yapacakları konusunda 7 Ay'lık eğitim alması yeterli. Her profesyonel Askerin Özel kuvvet Komutanlığı tarafından eğitilmesi ve hepsinin Komando statüsünde olması gerekiyor. Köpek eğiten Profesyonel asker istemiyoruz.

Pkk lıları affeden bando mızıka ile karsılayan bir siyasetten söz ediyoruz. Sayın abdullah öcalan diyerek taçlandıran bir siyasetten leş cenazelerinde göz yaşı döken bir siyasetten söz ediyoruz. Sonrada şehit cenazelerine kara gözlüklerle timsah gözyaşlarını gizleyen bir siyasetten söz ediyoruz değilmi.

Zaten bu siyasetin taraftarı değiliz. Dağdan gelen adam af görmez. En ağır bir çekilde katledilmelidir. Vatan hainliği en büyük suç olarak görülmüştür Türklerde ve müslümanlarda...

Vatan bizim vazgeçilmez en büyük değerlerimizden biridir.

Bu manâda Bir hadisi Şerifte: Vatan din'dir. buyrulmuştur. Dinimizi yaşabilmemiz için Vatana ihtiyaç vardır. Biz kan ile sulamışız bu toprakları nasıl olurda hainleri affedebiliriz ki?

Zaten bu siyasetin taraftarı değiliz. Dağdan gelen adam af görmez. En ağır bir çekilde katledilmelidir. Vatan hainliği en büyük suç olarak görülmüştür Türklerde ve müslümanlarda...

Vatan bizim vazgeçilmez en büyük değerlerimizden biridir.

Bu manâda Bir hadisi Şerifte: Vatan din'dir. buyrulmuştur. Dinimizi yaşabilmemiz için Vatana ihtiyaç vardır. Biz kan ile sulamışız bu toprakları nasıl olurda hainleri affedebiliriz ki?

Bir suçun caydırıcı cezası yoksa o suç işlenmeye mahkumdur...

Zaten bir çok suçun caydırıcı cezası yoktur ülkemizde. Bununda olmasını beklemiyordum.

En sonunda olacak olan; Sivastan sonrasına saldıracağız sanırım :) ...

Zaten bir çok suçun caydırıcı cezası yoktur ülkemizde. Bununda olmasını beklemiyordum.

En sonunda olacak olan; Sivastan sonrasına saldıracağız sanırım :) ...

caydırıcı ceza olsa belkide bu kadar azamazlardı. Abd lafta idama karsı kendileri zehirleyerek öldürüyorlar Bizse bir terörist it için kanun değişip onu nasıl yaşatırız derdine düştük pişmanım diyeni affeder olduk. Gerçekten öyle sinir oluyorum ki kimki affedebiliyorlar o hakkı onlarda görmüyorum bile o hak canlarını vatana şehit veren ailelerin hakkıdır onlara soruluyormu bu itler senin evladını katletti biz onları affedelimmi diye...

1999 yılında PKK kendini fes etme kararı aldı.

2000 yılında 0 şehit.
2001 yılında 0 şehit
AKP hükumeti başlıyor...
.........2002 de 13 şehit,
2003 de 21 şehit,
2004 de 73 şehit,
AKP'nin kalfalik dönemi...
2005 de 92 şehit,
2006 da 121 şehit,
2007 de 118 şehit,
2008 de 150 şehit,
2009 da 135 şehit,
2010 da 141 şehit.
Tayyip'in ustalık dönemi...
Son 1 ayda 84 şehit..
10. yılınız kutlu olsun..!!

Not: Bu adam suçlu demiyorum ama çoğalmalar bu şekilde oldu..

cok fasist bir vatandassin sen..cok...

1999dan onceki istatikleride koy buraya birazcik delikanliysan..

akpye karsi oalbilirsin sevmiye bilirsin.ama sen dupe duz ne koymussun; bakiniz efendim pkk noldu son 10 yol icinde

niye boyle oldu biliyormusun???AKP onlara pabuc birakmiyorda o yuzden

sadece o mes'elede değil genel manâda Af olmasının karşısındayım. Misal, benim kardeşimi öldüren biri Aftan yararlanıp nasıl çıkabilir. Bu hakkı kim vermiş, bu hakkı veren nereden alıyor bunu?.

Devrim yapacağım :D

cok fasist bir vatandassin sen..cok...

1999dan onceki istatikleride koy buraya birazcik delikanliysan..

akpye karsi oalbilirsin sevmiye bilirsin.ama sen dupe duz ne koymussun; bakiniz efendim pkk noldu son 10 yol icinde

niye boyle oldu biliyormusun???AKP onlara pabuc birakmiyorda o yuzden

akp onlara pabuç bırakmayacak ne yaptı sende onu koy :)

ben ekleyimmi tek tek :) yada;

1- Apo ya sayın şehitlere kelle dedi
2- teröristleri affeden yasalar çıkardı
3-kürt açılımı ile elma şekeri sundu o açılımdan sonra kürt devleti ister oldular Türkiye sınırları içinde
4- Teröristleri bando mızıka ile karşılatıp bir saatlik sorgu ile serbest bıraktırdı ki bugün hala kesinleşmemiş bir ergenekon suçundan yıllardır tutuklu bulunan aydınlar varken

apoya sayin dediyse dedii

sayin oldumu??? kici
adamin tek gaffi aopya sayin demekmis

ondan baska bir haltinizda yok zatenn

sayin sayin sayin diye diye adami zaten syin etiniz...

BKZ: http://www.ntvmsnbc.com/news/7559.asp
Şırnak’ta gazetecilerin sorusu üzerine Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Kara Pilot Kurmay Albay Fahir Altan, terör olayları ve teröristler hakkında istatistiği bilgiler verdi. Albay Altan’ın verdiği bilgiye göre, 1994’te bölgede 3300 terör olayı yaşandı. Ancak bu sayı izleyen yıllarda 1436, 1512, 919, 589 ve 1999 yılında 488 olarak gerçekleşirken, 25 Mayıs 2000 tarihi itibariyle yıl içerisinde sadece 18 olay yaşandı. İstatistiklere göre, 1994-1999 yılları arasında ayda ortalama 114 terör olayı yaşanırken, 2000 yılının ilk dört ayında bu oran aylık ortalama 3.8’e düştü. Bölgedeki terörist sayısının toplam terörist sayısına oranı yıllar itibariyle şöyle:
“1994: 65, 1997: 50, 1998: 42, 1999: 26, 2000: 11”

Moderatör tarafında düzenlendi:

apoya sayin dediyse dedii

sayin oldumu??? kicimin sayiniii

adamin tek gaffi aopya sayin demekmis

ondan baska bir haltinizda yok zatenn

sayin sayin sayin diye diye adami zaten syin etiniz...

BKZ: http://www.ntvmsnbc.com/news/7559.asp
Şırnak’ta gazetecilerin sorusu üzerine Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Kara Pilot Kurmay Albay Fahir Altan, terör olayları ve teröristler hakkında istatistiği bilgiler verdi. Albay Altan’ın verdiği bilgiye göre, 1994’te bölgede 3300 terör olayı yaşandı. Ancak bu sayı izleyen yıllarda 1436, 1512, 919, 589 ve 1999 yılında 488 olarak gerçekleşirken, 25 Mayıs 2000 tarihi itibariyle yıl içerisinde sadece 18 olay yaşandı. İstatistiklere göre, 1994-1999 yılları arasında ayda ortalama 114 terör olayı yaşanırken, 2000 yılının ilk dört ayında bu oran aylık ortalama 3.8’e düştü. Bölgedeki terörist sayısının toplam terörist sayısına oranı yıllar itibariyle şöyle:
“1994: 65, 1997: 50, 1998: 42, 1999: 26, 2000: 11”

Yitirilen Türkiye de olmadığını biliyorum ama Türkçe bildiğinide biliyorum bu sebeble biri ile tartışacaksam o kişi üslubunu korumalı saygısızlık etmemeli bu uslup ile tartısmayı düsünmüyorum seninle. Sayın sözünden ibaret olmadığını diğer maddelerde sıraladım sanırım es geçtin okurken

sanami bisey dedim ben hayir

noldu apoya o lafi kullandim saygisizmi oldum

NE Renk OLDUNUZ BELLI Bellii

dansoz gibi kivirmaya devam edin

sanami bisey dedim ben hayir

noldu apoya o lafi kullandim saygisizmi oldum

NE Renk OLDUNUZ BELLI Bellii

dansoz gibi kivirmaya devam edin

Yitirilen seni bu sözünden sonra hiç bir şekilde muatap almayacağım çünkü sözlerini ciddiye almayacağım konusma erdemini bilmeyen biri olduğunu gösterdin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri