Hayat size gülmemis ...

HaDeS

Kayıtlı Üye
-Hayalinizdeki kişiyle yaninızdaki kişi aynı ise Hayat size gülmemis besbelli Kahkaha atmiş ..

-Bu bazı insanlar varya sizi eskisi gibi kullanamadıklarında,değiştiğinizi söylerler.Böyle bir alem işte ...

-Bir otobüs yolculuğu trajedisi olarak hiç durmadan yorulmadan ağlayan bebekler.

-Eğer bir gün hepimizi şarkı indirmekten hapse atarlarsa, umarım mahkumları indirdiği müzik türlerine göre ayırırlar...

-Bende bu şans varken, aşkımı dağlara yazsam toki gelir üstüne site yapar....

-Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan Keyfim ve Kahyasına sonsuz teşekkür ediyorum...

-Hava da iyice soğudu ama dünden daha güzel,Parayı ''Dolar''a gömdüm''yen'' den daha güzel,iyice geyiğe sardık''Ren''den daha güzel....

Son düzenleme:
---> Hayat size gülmemis ...

Hayalinizdeki kişiyle yaninızdaki kişi aynı ise Hayat size gülmemis besbelli Kahkaha atmiş ..

tam tweetlik =)

-Bunca yıllık taksiciyim, daha kimse 'öndeki aracı takip et' demedi. Yazık lan bana!

-Adam sabah sabah, midemi bastıracağım diye 4 tane poğaçayı yedi. Ulan ben 4 poğaca yesem bırak mideyi yeniçeri ayaklanmasını bastırırım amk...

-o kadar para verip cep telefonu aldık, şarjdan çıkarıp cebimize koyamıyoruz....

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri