Haydi Fanatikler Burda Yapın Tartısmanızı

ßyAkSİyoη

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Nerdeyse 3 gundur Fb-Gs Macı Hakkında Konular Acılıyor

Konular SOhbete Hatta Tartısmaya DOnusuyor :D Konunun Yerı Burası Hadı Bakalım

[ Belırlı Çizgileri Aşmadan :) ]

Sizce Bu Tartısmalar Yakısıyormu sızlere?

Onuda gectım neden boyle tartısmalar oluyoR

2si'de Türk Takımı :) Yabancı Ulkelerle Yapılan Maclarda Hepımız Gs'Li olmuyormuyuz?
Oyle Maclarda Neden O Takım Hakkında Yorumlar Yapılmıyorda Kendı Kendımızı Yıyoruz? :D hahaha

Central Ozellıkle sen :D soyle bakalım :D

---> Haydi Fanatikler Burda Yapın Tartısmanızı

pekala by aksiyon...aslında biz ne kadar tartışsak da birbirimize karşı ne kadar üstün yönlerimiz de olsa takım olarak...türkiye liginin en büyük 2 takımının maçı var...bu 2 büyük içinde en büyüğü GALATASARAY tabi..onu da belirtmek isterim :):)....GALATASARAY'ı GALATASARAY yapan febenin varlığıdır..aynı şekilde febeyi de febe yapan GALATASARAY'ın varlığıdır..:):)GS-fb tartışması dün oldu bugün oluyor yarın da olucak...başka ne diyim;)

GALATASARAY'ı GALATASARAY yapan febenin varlığıdır

katılmıyorum,dediğine göre siz sadece Fenerbahçe olduğu için mi büyük takımsınız :)

ŞimdiLik tek düşüncem umudum pazar qünü eqLence oLduqu :D

Skoru söLüorum iddaacıLar :D

Gs:1-Fb:3

Buqra dediydi dersiniz oynayın bunu :D

GALATASARAY'ı GALATASARAY yapan febenin varlığıdır..aynı şekilde febeyi de febe yapan GALATASARAY'ın varlığıdır..

cok sacma ßir düşünce içindesin kimse kimseyi yapmıo töbe töbe..
ikiside türkiyenin en büyük takımLarındn ßiri neyse iyi oLan kazansın

GALATASARAY'ı GALATASARAY yapan febenin varlığıdır..aynı şekilde febeyi de febe yapan GALATASARAY'ın varlığıdır..

cok sacma ßir düşünce içindesin kimse kimseyi yapmıo töbe töbe..
ikiside türkiyenin en büyük takımLarındn ßiri neyse iyi oLan kazansın

al iştee...sanırım sen daha pek bişe anlamıon....ne yapması...sen ne tür bi yapmadan bahsedion??:91::91:...iyi oku...görüşlerime katılmayabilirsiniz...ama anlamıyosan da saçmalama...sağır duymaz uydururmuş..

Tmm tartışmaya qerek yok:D

centraL ; bu tür maçLar qs-fb sayesinde oluo dio yane GS-FB ikiside türkiyenin en ii 2 kuLübü

ndn bjk-fb weya qs-bjk maçı bu kadar heyecanLı oLmuyo?

Çünkü qs fb daha büyük 2 kuLüp

Bunu anLatmak istedi

karıştı ama anLattım sanırım :D

bence iki takım da futbolun tuzu biberi :D

Tmm tartışmaya qerek yok:D

centraL ; bu tür maçLar qs-fb sayesinde oluo dio yane GS-FB ikiside türkiyenin en ii 2 kuLübü

ndn bjk-fb weya qs-bjk maçı bu kadar heyecanLı oLmuyo?

Çünkü qs fb daha büyük 2 kuLüp

Bunu anLatmak istedi

karıştı ama anLattım sanırım :D

kardeşim güzel anlattın...ama anlamaz o kişi....aklı onun nerelerde???

GALATASARAY'ı GALATASARAY yapan febenin varlığıdır

katılmıyorum,dediğine göre siz sadece Fenerbahçe olduğu için mi büyük takımsınız :)

katılmayabilirsinizz...ama siz de anlamamakta ısrar ediyosunuz...çok zor bi cümle değil...biraz düşünün de sonra cevap yazın....ALLAH'ım yaaa:160:

noluo brda yaa FENERBAHÇE ye laf yok ( pazr günü süper olcak :cool: )

ŞimdiLik tek düşüncem umudum pazar qünü eqLence oLduqu :D

Skoru söLüorum iddaacıLar :D

Gs:1-Fb:3

Buqra dediydi dersiniz oynayın bunu :D

çağla dediydide dersiniz..:D inş.

2si'de Türk Takımı :) Yabancı Ulkelerle Yapılan Maclarda Hepımız Gs'Li olmuyormuyuz?

böyle bi maçta hiçbirini tuttmama hakkımı kullanıyorum:D

Fenerbahçe şu an Gs den daha iyi durumda.. en az 2 en fazla 4 tane atarız :D

ben bu maça üst oynayacağım :p 0-3 yada 0-4 biter :)

bu cümlelere sonuna kadar katılıyorum.Ancak katılmadığım bir nokta var Febe değil FENERBAHÇE nasıl biz size geysey demiyorsak aynısını şahsen bekliyorum senden..neyse konuya döneyim:)
Alpaslan Dikmen vefat etti GFB cenazesinde yalnız bırakmadı GS yi. bazı taraftarlarınız kanser hastalığına yakalandı GFB sonuna dek destek oldu maddi manevi.bu iki takım kötü günlerinde hep beraber geçmişte de maç akşamları futbolcuların beraber oturup oyunlar oynadığı çay kahve içtiğii sonra sahaya çıktığı vs. bilinir.ikisinden biri şampiyonluğa oynamadığı vakit ligin bir anlamı kalmaz ikisi açısından da.Ancak bu fanatizm denen şey yüzünden çekemeyiz birbirimizi biz o çekeriz avrupa da onlar sevinir onlar elenir biz bayram ederiz :) yani boşa değildir bu iki takımın için kullanılar ezeli rakip ebedi dost lafı :)

maça gelince iki takımda zor bir dönemde kaybeden kopacak yarıştan kıran kırana bir maç,güzel bir maç olacak gönlüm fenerimin yenmesini istiyor inşllahta yeneriz ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla gideriz ama yenilirsek te sağlık olsun inş. gs şampiyon olsun isterim..
son olarak Pazar gecesi Görüşmek üzere ;)

bu cümlelere sonuna kadar katılıyorum.Ancak katılmadığım bir nokta var Febe değil FENERBAHÇE nasıl biz size geysey demiyorsak aynısını şahsen bekliyorum senden..neyse konuya döneyim:)
Alpaslan Dikmen vefat etti GFB cenazesinde yalnız bırakmadı GS yi. bazı taraftarlarınız kanser hastalığına yakalandı GFB sonuna dek destek oldu maddi manevi.bu iki takım kötü günlerinde hep beraber geçmişte de maç akşamları futbolcuların beraber oturup oyunlar oynadığı çay kahve içtiğii sonra sahaya çıktığı vs. bilinir.ikisinden biri şampiyonluğa oynamadığı vakit ligin bir anlamı kalmaz ikisi açısından da.Ancak bu fanatizm denen şey yüzünden çekemeyiz birbirimizi biz o çekeriz avrupa da onlar sevinir onlar elenir biz bayram ederiz :) yani boşa değildir bu iki takımın için kullanılar ezeli rakip ebedi dost lafı :)

maça gelince iki takımda zor bir dönemde kaybeden kopacak yarıştan kıran kırana bir maç,güzel bir maç olacak gönlüm fenerimin yenmesini istiyor inşllahta yeneriz ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla gideriz ama yenilirsek te sağlık olsun inş. gs şampiyon olsun isterim..
son olarak Pazar gecesi Görüşmek üzere ;)

kardeşim yorumun için tşkrlr..benim fenerbahçeyi yorumlarımda febe şeklinde yazmam tamamiyle soğuk savaş:):):)...bu lig GS ve fb siz olmazz....

yorumlarda dahı sahadaı gıbı futbol dısı yorum yapılmıs..sonuc bellı...

no=futbol

yes=şiddet.

devlere yakısmadı dahası varmı..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri