Her Güne Bir Dua

'hayaL

Bayan Üye
Her Güne Bir Dua Paylaşalım İnşAllâh...

Ya Rabbi!

Verdiğin cana şükür, aldığımzz nefese şükür,

yanımızda olanlara şükür, kıymetimizi bilenlere şükür, verdiğin

nimetlere şükür, tattığımız güzel şeylere şükür,

yaşadığımız acılara şükür ki daha büyükleri var, verdiğin vereceğin her şeye şükürler olsun Ya Rabbi!..

---> Her Güne Bir Dua

Ben de dua edeceğim;

Elhamdürüsü ile

Kızlar sürüsü ile

Sabah birisi ile

Aksam birisi ile

Amiiinnnn!

---> Her Güne Bir Dua

Hidayet vere de bir 30 yıl sonra vere. Hem her dua güzeldir, hor görmeyin beni...

*

Dimi bu dünyalıkta istemek lazım xD

Bu arada konu güzel Melek hanım, reptirdim.

---> Her Güne Bir Dua

Hamdolsun canım ALLAH razı olsun :)

Hidayet vere de bir 30 yıl sonra vere. Hem her dua güzeldir, hor görmeyin beni...

*

Estf hor görmek ne haddimize ) Kula muhtaç olup kuldan isteyecegimize Allahtan istemek daha iyi...Allah isteyene istedigini versin inşallah
Teşekkür ederim rep için bende seni hep reptiriyorum)

---> Her Güne Bir Dua

*

yOk geç olabilir güzel kardeşim her dua tabiki güzel isteyen güzel isteten güzel olduktan sonra hamdolsun ama sana şimdiden hidayet istıyorum ben de her dua güzel nasılsa:D :) canım güzel kardeşim sakın darılma niyetimiz pak bizim ...:2:

---> Her Güne Bir Dua

Ey Kalpleri Evirip Çeviren Rabbim..!
Kalbimi Dinin Üzerinde Sabit Kıl...

Amin :)

---> Her Güne Bir Dua

"Yâ Rabb! Kalbimi nurlandır,
gözümü nurlandır, kulağımı nurlandır,
sağımı nurlandır, solumu nurlandır,
üstümü nurlandır, altımı nurlandır, önümü nurlandır, arkamı nurlandır
ve beni nur eyle"

---> Her Güne Bir Dua

Bütün dünyaya kardeşlik ve barış hakim olsun. İnsanlar birbirlerini anlayabilsin. Anlayış egemen olsun dünyaya. Bütün fakirlerin ve açlıkla mücadele eden insanların doymasını diliyorum. Zenginlerin fakirlere yardım edebilmesi temenni ediyorum. Ayrımcılık, öteleme ve karalama olmasın. Amin!​

Gülhan...

---> Her Güne Bir Dua

Yâ Rabb! Sana hamd ederiz. Bu hamdimiz senin ihsan etmiş olduğun ni'metlerine mukabil olamaz, ve senin azamet-i ulûhiyyetin ve rubûbiyyetin hakkını îfâya asla kâfi değildir. Sana gerektiği gibi hamdedemediğimiz için aczimizi arzederiz. Ey Rabbimiz! Zîrâ nimetlerini saymak mümkün değildir

---> Her Güne Bir Dua

Ey Rabbimiz!
Bizi kabir azabından, kıyamet günü azabından, cehennem azabından ve kahrının azabından koru.

---> Her Güne Bir Dua

577136_415451655166790_284598182_n.jpg

---> Her Güne Bir Dua

Bana ruhumu geri veren, vücûdumu afiyette kılan ve kendisini zikretmeye müsaade eden, Allah'a hamd olsun.

[/I]

---> Her Güne Bir Dua

"Ey Rabbim! Benim boynumu ateş esâretinden kurtar, beni zincirlerden ve bukağılardan muhafaza et." "Hamd olsun sana ya Rabb! Sen bütün semâları, arzı ve onlardakileri ayakda tutansın.
Hamd sana mahsûsdur ey Rabbim! Sen semâlarda, arzda ve onlarda ne varsa hepsinin nûrusun."

---> Her Güne Bir Dua

ALLAHIM! Tuba Ağacının Gölgesinde Kevser Havuzunun Başında
Efendimiz HzMuhammed(sav) İle Muhabbet Etmeyi Nasip Eyle Bizlere

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri