Hiç Cin Gördünüz mü ?

Cin gördünüz mü ?

• Hayır

Oy: 13 65.0%
  • Evet

Oy: 5 25.0%
  • Ben inanmam / İlgilenmiyorum

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
bir iki hafta evvel esra erol,un eski programlarina bakiyordum,yaf bir adam vardi,magarada cinlerle savasiyordu,hatta bir tanesi elini isirdi.:17qn8h:

---> Cevap: ---> Hiç Cin Gördünüz mü ?

Nasıl gördünüz merak ettim

---- Mesajlar Birleştirildi ----

Rüyada nasıl gördüğünüz merak ettim

2012 yılında evet diye cevap vermişim ama insan zamanla fark ediyor gerçekleri.
cinlerle ilgili büyüklerden duyduğum korkutucu hikayelerle büyüyen bir çocuk olarak korkmuşum, bu da psikolojimi etkilemiş ,hayali bir şeyler rüyalarıma girmiş. :)

Cevap: ---> Cevap: ---> Hiç Cin Gördünüz mü ?

Anladım.bendd hep yaşadım dinledim bu hikayeleri :) bilinç altı etkisi diyelim

...benim arka bahcede gomulu altinlar varmis,ama cinler bekliyormus,bakiyom bakiyom ama cin felan goremiyom

...bu cin konularina fazla egilmeyiniz,televizyonlarda cin yerine 3 harfliler deniliyor.kafayi takarsaniz bir gun karsiniza biri cikar kafaniza girer,cinlerle filan ugrastigini soyler,maliniz gittigi gibi psikolojinizde bozulur..maalesef turkiyede cok sarlatan var,doktorlari iyilestiremedikleri hastalari aman sende buyu var aman sende cinler var deyip kandiriyorlar paralarini aliyorlar hatta bazen genc kadinlara tecavuz ediyolar,bunlara inanan insanlari gelecekleri iyi olmuyor psikolojileri bozuldugu gibi, evlilerse yuvalarida yikiliyor.lutfen boyle cinli konulara itibar etmeyiniz.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri