Hiç DüşünDünüzmü.? (Terk EdenLere!)

h.i.m.e.s.54

Kayıtlı Üye
Hiç dünüz mü;
size asik birini terkedip giderken onu ömür boyu kalbinde ince ince sizlayan bir yarayla birakacaginizi?

Terkederken;
acisina aci katmak için hüzünlü sarkilar dinleyip aglayacagini
ve bogazina koskoca bir yumrunun tikanacagini tahmin edebilir miydiniz?

Her mutlu çifte baktikça kendisi ile sizi onlarin yerine koydugunu hiç dünüz mü?

Hiç düşündünüz mü terkederken;
ömür boyu hep bir yerlerde bir gün karsisina çikacaginizi bekleyecegini?

Her uçan kusun sizden haber getirecegini her çalan telefonda siz olacagini
her esen rüzgardan sizin kokunuzu duyacagi ümidiyle ancak yasayabilecegini bilebilir miydiniz?

Siz hor görseniz de sevmediginizi yüzüne haykirsaniz da
sizi yine de hiç karsiliksiz sevmeye devam edecegi hiç akliniza geldi mi?

Her sevinçli aninda sevincini sizinle yasayamadigi için kalbinin buruk olacagini
her hüzünlü aninda ise yaninda olamadiginizdan dolayi üzülemediginiz için
sevinecegini bilirmiydiniz?

Hiç düşündünüzmü birakip giderken;
ömür boyu sizin mutlulugunuzu isteyecek birini ardinizda biraktiginizi?

Düsünebilir misiniz; terkettiginiz kisinin sizinle olabilmek için neleri verebilecegini?

Ya su ünlü sözü bilir misiniz?
"seni sevene git sevdigine degil".

Gitt''meden önce son bir kez daha düşünmeniz dilegiyle..

---> Hiç DüşünDünüzmü.? (Terk EdenLere!)

Ya su ünlü sözü bilir misiniz?
"seni sevene git sevdigine degil".

Gitt''meden önce son bir kez daha düşünmeniz dilegiyle..

Süper..

+ rep

Süpermiş duygulandım gerçekten Paylaşım için çok teşekkürler canım ....

peki terk ediLenLer siz hic dusundunuzmu ? :terkedenLeRin beLkİdEe terk etmeLerinin sebebi terk ettikLeri kişiLerin mutLuLuLuğu söz konusu oLduğu için terk ettikLerini?
paylasım için tskLer...

"Hiç düşündünüz mü terkederken;
ömür boyu hep bir yerlerde bir gün karsisina çikacaginizi bekleyecegini? "

O gece arabadan inerken son kez gözlerine bakmıştım ... dudaklarımı alnına uzatıp güzel bir ayrılık busesi kondurup dudaklarımı çekmiştim teninden ... Elim kapının koluna giderken bir yandan da gözlerimden akan gözyaşlarım ıslatıyordu etrafı ... dudaklarımdan titremeyle karışık söyleyebildiklerim vardı ona ... " elveda eski sevdiğim , yeni nefretim ... Eğer allah varsa yukarıda bir gün karşılacağız ve karşılaştığımızda kaçmak isteyeceksin bende yine ama kaçacağın heryerde ben olacağım , pişman olacaksın ... ŞİMDİLİK EYVALLAH ... " ve kapıyı açıp çekip gitmiştim ... eyvallah çekmiştim , beni istemeyeni bende istememiştim ama günü geldiğinde neler olacağını çok iyi bilmiştim ... "

İşte " hiç düşündünüz mü diyorsun " diye yazmışsın ya ona nazaran gerçekten bir kesit vermek istedim ...

Eyvallah ...

Tek kelimeyle mükemmel.. Okurken gözlerim doldu walla. Çok kötü bişey terkedilmek :(

Düsünebilir misiniz; terkettiginiz kisinin sizinle olabilmek için neleri verebilecegini?.. Düşünseydi terketmezdi. Düşünseydi gidemezdi. Terkedenler kendini düşünmüştür her zaman. Hiç bir zaman arkasına dönüpte acaba ağlıyor mu diye bakmaz. Çnkü bilir ki arkasına baktığında ağlayan bir çifft gözle karşılaşacak ve gidemeyecek. Herkes gittiği yerde mutlu olsun diyoruz ve terkedenlere mutlu olamayacaklarını çünkü geride kalanların her zaman aslında yanlarında olduklarını söylemek istiyorum. Belkide söyleyemediklerimi söyledim şuan. Aslında onu da bilmiyorum :)

Düsünebilir misiniz; terkettiginiz kisinin sizinle olabilmek için neleri verebilecegini?.. Düşünseydi terketmezdi. Düşünseydi gidemezdi. Terkedenler kendini düşünmüştür her zaman. Hiç bir zaman arkasına dönüpte acaba ağlıyor mu diye bakmaz. Çnkü bilir ki arkasına baktığında ağlayan bir çifft gözle karşılaşacak ve gidemeyecek. Herkes gittiği yerde mutlu olsun diyoruz ve terkedenlere mutlu olamayacaklarını çünkü geride kalanların her zaman aslında yanlarında olduklarını söylemek istiyorum. Belkide söyleyemediklerimi söyledim şuan. Aslında onu da bilmiyorum :)

way way tecrube konusuyor alkış :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri