İçinizde birşey kaLmasın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde birşey kaLmasın)

İçinin ısınması için " Votkaya " gerek yok . Anılarını yad et . Onlar içini fazlasıyla ısıtacaktır .

çocukları mutlu etmek öyle güzel ki...

tatildeyken her gün girme iznim olsa her gün gitcem

Senelerdir gelip giderim , her geldiğimde kapıda karşılanırım . Her gittiğim de elim dolu giderim . Büyüklerime karşı " Saygıda " asla kusur etmemişimdir . İnsanlar'a yardım amaçlı gittiğim bir yerde , " Dış Kapının Mandalı " olan kişilerin , sanki kendi mallarıymış gibi insanlara karşı istek belirtmelerini " Ranttan " başka bir şey olarak görmüyorum .

Dedemin mirasına " Davetiye "yle mi geleyim ? Ne para da gözüm var , ne de malda . Ama insanların tutum ve davranışlarına anlam veremiyorum . Orada bulunuyorsun anladım . Ortaya bir emek koyuyorsun ve karşılığını da alıyorsun . Karşılığını aldığın bir emekte , insanlara sinir küpü gibi yaklaşmanın anlamı ne ?

Babanın çiftliklerine sahip olma çabası güdermişçesine yaklaşımlarınla beraber , kesin olarak söylediğim net bir konu var . Bir gün ters tarafıma denk gelirsin ; Ortada ne " Saygı " kalır , ne de " Küçüklük " . Bana eyvallahın olmayabilir ama kimseye " Köpek " muamelesi yapamazsın .

Senelerdir gelip giderim , her geldiğimde kapıda karşılanırım . Her gittiğim de elim dolu giderim . Büyüklerime karşı " Saygıda " asla kusur etmemişimdir . İnsanlar'a yardım amaçlı gittiğim bir yerde , " Dış Kapının Mandalı " olan kişilerin , sanki kendi mallarıymış gibi insanlara karşı istek belirtmelerini " Ranttan " başka bir şey olarak görmüyorum .

Dedemin mirasına " Davetiye "yle mi geleyim ? Ne para da gözüm var , ne de malda . Ama insanların tutum ve davranışlarına anlam veremiyorum . Orada bulunuyorsun anladım . Ortaya bir emek koyuyorsun ve karşılığını da alıyorsun . Karşılığını aldığın bir emekte , insanlara sinir küpü gibi yaklaşmanın anlamı ne ?

Babanın çiftliklerine sahip olma çabası güdermişçesine yaklaşımlarınla beraber , kesin olarak söylediğim net bir konu var . Bir gün ters tarafıma denk gelirsin ; Ortada ne " Saygı " kalır , ne de " Küçüklük " . Bana eyvallahın olmayabilir ama kimseye " Köpek " muamelesi yapamazsın .

Face de arkadaşların olmadığı zaman yabancılarla okey oynamak çok sıkıcı :)

Ne oluyor biliyor musun? Unutursun. Aslında unutmazsın, alışırsın. Varlığına alıştığın gibi yokluğuna da alışırsın. Sonra bir gün sokakta yürürsün, biri geçer yanından. Parfümünün kokusunu duyar duymaz donup kalırsın, gözlerin dolar. Arkana bakmaya korkarsın onu göreceğin için. O değildir tabi, hiç bir zaman o olmaz ki zaten. Aldığın o koku yüzünden zamanın etkisi yok olur bir anda. Koku, zamanın düşmanıdır.''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri