İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

Önce çello "almak" istiyorum demeliyim, başladım biriktirmeye. Sonra annemden anneannemden otlanır alırım her türlü. Alıcam olm.

Hayır anlamıyorum sevgilisi olan erkeğe ilgi gösteren kızlara hangi sıfatı kullanmalıyım. O benim arkadaş benim! Git başkasına.

Askerliğin bitme mutluluğu yüzünden hergun kafam guzel gezıyorum :D

Ders çalışmak için oturmadım mı ben, buraya nasıl geldim. :M

bazen insanları parçalamak istediğim gerçeği beni çok mu kötü biri yapar?

Nişanımız Bitti Şimdi Sitem Vakti..!

Biz zor ve az olanın kötü gün dostluğu olduğunu bilirdik.Ancak iyi gün dostluğuda çok nadir bulunan bir şeymiş.

Bir şekilde selamımız ve hatrımız geçen herkese davetiye, telefon yahut ulaşılabilir kanallardan ulaştık.Dostlarımız,kardeşlerimiz,lise,üniversite arkadaşlarımız veya mahalle ahbaplarımız yani nicelerinin ayağına gittik,yahut haber gönderdik.

Davete icabet etmenin bir ahde vefa geleneği olduğundan habersizmiş gibi davranmak bir tercih biçimiydi ve takdire şayandı.Kimileri bir kağıt parçasından ibaret davetiyenin arkasına sığındırdı bahanesini defaeten arayıp ricada bulunulmasına rağmen, kimi olmayan ama olmuş gibi davrandığı işine, kimide ap açık keyfine.

Biz uzak yollardan gelen dostlarımıza,sürpriz yapan okul arkadaşlarımızla, kendimizi aile olarak gördüğümüz okullardaki meslektaşlarımızla, akrabalarımız,eş ve dostlarımıza ve arayıp ulaşıp tenezzül edip bahanesini ileten ve tebrik eden dostlarımızın yanımızda hissettiğimiz varlıkları ile şahane bir gece yaşadık.

Şimdi itibarınızı size iade etme vakti naçizane. Sakın yanlış anlaşılmasın kin değil bizimkisi. Yalnızca hak edene hak ettiğini verme eylemi. Yani Sezar'ın hakkı Sezar'a.

Gerçekten var zannettiğim dostluğunuzun varlığının hükümsüz olduğunu,ahde vefanızın gerçekte var olmadığını görmek gerçekten üzücüydü.

Bundan sonraki hayatınızda sizin bize en azından bir telefon veya mesajla dileyemediğiniz mutluluk sizinle olsun. Hayatınızda başarılar dilerim. Hakkımız varsa bizden yana helal ve hoş olsun.

Hayatımda ve sanal ortamda iletişim artık iletişim kurmayacağımı, selâmlaşmayacağımı ve görüşmeyeceğimi buradan iletirim. Mesele yalnızca desteğinizi manevi olarak hissetme olayı idi. Maddi fayda peşinde olduğunuzu zaten bilirsiniz.

Sizleri ve paylaştığımız her şeyi size bırakıp hayatınızdan çıkıyoruz. Saygılarımla...

Yine Pazartesi ve Yine İlk İŞ Günü Stresi .. Kısacası : Bugünün Adı " Pazartesi Sendromu"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri