İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

ruh eşi dediğiniz insanı bulursanız eğer üzmeyin kırmayın ve asla bırakmayın son pişmanlık fayda etmicek ve artık sona gelmiş olacaksınız ne yaparsanız yapın o son değişmiyecek. kendi sonunuzu geçmişinizde zaten çizmiş olup yeni anlayacaksınız belkide. seviyorsanız onu arayın yarının garantisi yok... 22.12.2011

Bazılarının oğulları, kızları gezi olaylarında yaralanıp can verirken, kimilerinin oğulları işte tam o anlarda ''götürmeye'' devam ediyordu. Onlar memleketin göz bebeğiyken diğerleri terörist, çapulcu, ahlaksız, alevi, ayyaş, kızlı erkekli gruplardı. Camilere girildi denilen o ayakkabıların kutuları boşken, özenle cami önünde çıkarılan o ayakkabıların kutularında milyonlar vardı.

TAM 99Yıl! 22 Aralık 1914 Tarihte bu gün sarıkamışta 90 Bin Mehmetçiğimiz donarak şehit olmuştu.

Ruhunuz şad olsun, mekanınız cennet olsun !

TAM 99Yıl! 22 Aralık 1914 Tarihte bu gün sarıkamışta 90 Bin Mehmetçiğimiz donarak şehit olmuştu.

Ruhunuz şad olsun, mekanınız cennet olsun !

Amin amin... onlara layik torunlar olamadik maalesef.
Bizim gibi kendini bilmez bir genclik icin canlarini verdiler. Yazik simdiki genclige layik olamadik.

ALLAH sahadetlerini kabul etsin ins. Mekanlari cennet olsun. Sehitler olmez. ALLAH sehitlere olu demeyin onlar yasiyor diyor.
Sehit olduktan sonra bile vatani milleti icin hala hizmet verenler var aralarinda ALLAHIN izni ile. Sehit olduktan sonra bile rahmet kapisini kapatmayanlar var.

Bazılarının oğulları, kızları gezi olaylarında yaralanıp can verirken, kimilerinin oğulları işte tam o anlarda ''götürmeye'' devam ediyordu. Onlar memleketin göz bebeğiyken diğerleri terörist, çapulcu, ahlaksız, alevi, ayyaş, kızlı erkekli gruplardı. Camilere girildi denilen o ayakkabıların kutuları boşken, özenle cami önünde çıkarılan o ayakkabıların kutularında milyonlar vardı.

helal olsun kardeşim :3dgxk:

[MENTION=81564]By SerhaT[/MENTION] actigin konuyu bulamadim. Belki silinmistor belki yanlis baslikta aradim bilemiyorum ama bulamadim. Hoca efendinin bedduasini dinledim ama hukumeti hedef gosteren bir beddua degildiki.
Bende amin dedim duasina..
Hoca efendi...

Yolsuzluk yapilissa islam ve modern kanunlarina karsi cikilsa evlerine ates dussun. Bunu biz yapmissak bizim ocagimiza ates dussun eger iftira ise iftiracilarin ocagina ates dussun demis.

Bu bedduada birsey yok

Hangi partili olursa oksun hangi birey olursa olsun kim tr icin bir kotuluk yapmissa ates onun ocagina dussun.. amin..
Hoca efendinim bedduasida hakszilik edene gitmis illa ona buna degil.
Cok ici yanmis olmali.

Aamir Khan'dan izlediğim 3.film : Ghajini... Konusuna ve oyunculuklara bayıldım :) Film arayanlara tavsiye ederim :) Tabi 3 saat ayırabilecekseniz :)

Cok calisiyim kafayi yiyim diye yaratildim heralde ben..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri