İçinizde Birşey kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey kalmasın..

Bir kadın git diyorsa aslında belkide kal diyordur,Yada kalmanı istemiyordur da gitmenide istemiyordur
Belki de o da ne dediğini bilmiyordur :D:D

Kızla tanışmak için "bu ne sıcak ya" diyerek lafa girdim, ''normaldir yaz mevsimindeyiz'' dedi.Bu kız beni aşar çok kültürlü deyip uzaklaştım.:D

alıntıı :D:D

Dördüncü bölümü yazarken nasıl tıkanırsın ey ilham?

hiç dinlemıyorum ınsanları fevriyim fevriii dinlemeyi ögrenmem lazım

İlham döndüüüüüü. :D:SFDDS:F gideyim de bölümü bitireyim. Çok sıkılıyorum, çok.

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] ilk üç bölümü yazdım yayımladım :I heyecandan ölüyorum şuan sen okuduğuna yorum yap ben 4'ü yazmaya gidiyorum. Beynim kalbimle yer değiştirdi tüm organlarım kıpır kıpır. :I Bitirince ve karnın doyunca -yemek yiyiosundur oruçtun xD- bana mesaj at 4'üncü bölümde şunlar olsun falan de bir şeyler söyle fikir ver :I yemeğe çıkarıcam bu bölümde sanırım. xD Yemeği komik yapmak istiyorum ya da romantik böyle çöktü beynim napıcağımı bilemeden ölüp gidicem. YETİŞİN GOMŞULAAAĞR. xD :ı

[MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] ilk üç bölümü yazdım yayımladım :I heyecandan ölüyorum şuan sen okuduğuna yorum yap ben 4'ü yazmaya gidiyorum. Beynim kalbimle yer değiştirdi tüm organlarım kıpır kıpır. :I Bitirince ve karnın doyunca -yemek yiyiosundur oruçtun xD- bana mesaj at 4'üncü bölümde şunlar olsun falan de bir şeyler söyle fikir ver :I yemeğe çıkarıcam bu bölümde sanırım. xD Yemeği komik yapmak istiyorum ya da romantik böyle çöktü beynim napıcağımı bilemeden ölüp gidicem. YETİŞİN GOMŞULAAAĞR. xD :ı

Koşacağım yardımına bebeyim:I

Ersun Yanalin ilk basarisi. Salzburg ile beraberlik. Neredesin Aykut Hoca.

Kötü olan dişlerimle sekiz yaşındaki çocuk bile dalga geçmeye başladı,

Fotoğraflarıma girip yorumlar yapıyo beyefendi,
''Abla iyi ki burda ağzını açmamışsın yoksa dişlerin görünürdü'' diyo.
Bak sen velede.

Onun da 3 tane dişi çıktı ben bi şey diyo muyum :M

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri