İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlar bilselerde bilmeselerde sabahın ilk ışıklarında ellerımızı göğe açıp dualarımıza kattığımız insanlar var.

Böylesine yalan dolanla nasıl hayat sürdürebiliyorsunuz? Gerçekten bunu nasıl başarıyorsunuz oldukça merak içerisindeyim.

Hadi anlıyorum bir kabahatiniz olmuş, ama sorun bu kabahatte bulunmanız falan değil. Bu tamamı ile kişisel bir görüş, benim tasvip etmediğim bir durum diyelim, size göre olmayabilir. Sorun şu ki; kabahati işleyen ile aynı düşüncedeyim. Evet sorun da olsa bir insan yaptığının hata olduğunu göre göre buna kapılabilir, hatasını sürdürebilir, bunu da anlarım. Fakat anlam veremediğim şey, bunun kabahat olduğunu bile bile ve hatta bunun kendinizce değil, başkalarınca da hata olabileceğini bile bile bunu nasıl göze sokabildiğiniz. Buhrana kapılıp bunu bastırmaya, gizlemeye çalışmanızı dahi anlardım da, suçunuzu gizlemek adına onu evirip çevirip ulu orta yayıyor oluşunuza şaşıyorum. Şu açık ki yönteminiz ahmakça.

Bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin görebileceği bir yere koymaktır mantığı, ne yazık ki bu mantığı bilen bir insanda işlemiyor, bilin istedim.

Hüzün ve keder gece ile gündüz gibidir. İkiside arka arkaya gelir gecenin gündüzü gündüzün gecesi olmuyorsa yol kat etmek gerekmez ; ya vazgeç yada geride bıraktığın hedefini geri yakalaa..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri