İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey Kalmasın..

Yaşadığımız şu günleri özetleyen çok güzel ve anlamlı bir ifade...
Tebrik etmek istedim ...

İnsanlar tarafından sadece alternatif olarak görülmek yada insanlara sadece o gözle bakmak fazlasıyla gurur kırıcı bir durum. Can sıkıntısında aramak veya aranmak. Sadece birilerinin boşluğunu doldurmak gibi. Zaman geçirmek.. Boş bir zaman. Öylesine. Öylesine yapılan işlerden hiç keyif almıyorum. Bu yüzden de, yapmamayı tercih ediyorum. Ayrıca; beklentisiz olarak yapıyorum. İçimden o anda öyle geldiği için. Fakat görüyorum ki, insanlar samimi değiller. Sırf ben bir şeyler söylediğim için veya o şekilde davrandığım için, karşılık vermek istiyorlar. Yoksa kimse kimsenin umurunda değil. Altta kalmama çabası. Gereksiz bir çaba. Çünkü, dediğim gibi içten gelinerek yapılanlara karşılık verilmek zorunda değilizdir. Bunun farkındalığını bilmek ve anlamak gerekiyor.

- Bazen denk geliyorum. Yapmayın arkadaşlar. İçinizden gelmiyorsa, karşınızdaki insanla bir şeyler yapmayın. Yapmak zorunda gibi de hissetmeyin. Öyle bir zorunluluğumuz yok çünkü.

Ben sana yaptım ama sen bana yapmadın.. Bla bla bla..

Alttan alttan mesajlar veriyorum çikolata alması için, inşallah alır, alsın ya nolur. xD

Sarsam seni kollarımdan bir gün alırlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri