İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> İçinizde Birşey Kalmasın..

Utangaçlık İnsana Özgüvensiz Oluşundan Değil Kişilikli Oluşundan Gelir..

valla şu an itibariyle beni sinirlendiren şeyi paylaşmak istiyorum toz toz toz ! evde özellikle yaz aylarında tozu arındıramıyorum artık evde hepimiz hasta olduk en son annemler gitmiş tefalin bi süpürgesini almış böyle toz toplama performansı gibi bi ödüllü bişey yazıyor ordan belki tanıyabilirsiniz ilgilenenler valla rahatladım benim toza alerjim var belki benim çekenler için böyle bişi buldum rahatladım demeye geldim valla aerjik olmak ölümmüş hele de toza olunca :(

valla şu an itibariyle beni sinirlendiren şeyi paylaşmak istiyorum toz toz toz ! evde özellikle yaz aylarında tozu arındıramıyorum artık evde hepimiz hasta olduk en son annemler gitmiş tefalin bi süpürgesini almış böyle toz toplama performansı gibi bi ödüllü bişey yazıyor ordan belki tanıyabilirsiniz ilgilenenler valla rahatladım benim toza alerjim var belki benim çekenler için böyle bişi buldum rahatladım demeye geldim valla aerjik olmak ölümmüş hele de toza olunca :(

Toz aslında dışarıdan giriyor olabilir malum yaz ayı hele evin pencere balkon kapıları açıksa

O çocugun sucu günahı neydi lan. 5 yasındaki cocuktan vatan mı istediniz ?
Topunuzun allah belasını versın aşşalık ınsanlar , ********ler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri