İçinizde Birşey Kalmasın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben buradan ayrılmam, şaşmadan pusulam
Geceler farksızdır, kancık bir pusudan
Sevdikte katlandık, inan her bokuna
Hepimiz ölcezde gömün beni çukura

içimden gelmiyor bugün yine
elime alamıyorum kalemi
satırlar bile acıtıyor canımı
lime lime doğruyor satırlar benliğimi

sensizlik zor olur biliyordum
ama bu kadar koyacağını hiç tahmin edemezdim
şunu iyice anladım ki sayende
seven bir tek benmişim
senin her sözün , her lakırtın
gülüşün , tebessümlerin gibi sahteymiş ...

içim acıyor hala bitmek , geçmek bilmiyor bir türlü bu acı. arkadaşlarım , dostlarım diyorlar geçecek takma bu kadar kafaya. elimde değil takıyorum ister istemez. ben bir şey yapmasam da anılar bırakmıyor bir türlü yakamı. hangi tarafa çevirsem kafamı senden bir parça var zihnimde.

yüzünü unuturum diye fotoğraflarımızı bile sildim ama nafile hala her satırın , her kıvrımın gözümün önünde. em kötüsü de uzanıp tutabilecek kadar yakın olupta dokunamamak sana işte o çok koyuyor bazı geceler. ''bazı geceler'' mi dedim ben az önce her gece. hala bir mesaj atarsın belki diye günde bin kere bakıyorum telefona , o bile muzdarip bu durumdan , o bile bırakmaya meyilli artık beni ansızın.

demem o ki ben öyle dışarıdan göründüğüm gibi iyi falan değilim , unuturum sanmıştım ama bu sefer çok yandı , çok acıdı içim. keşke sana yazabilsem bu satırları anlardın birazcık neler hissettiğimi. tek isteğim rabbimden mutlusundur , iyisindir umarım. inşallah yanında ki adamda sana aynı benim gibi bakar , benim kadar sevemese de yaklaşsın o bana yeter...

22 Ocak 2017 bu tarihi buraya not bırakıyorum
Bize çifte mutluluk yaşatan Rabbime şükürler olsun
Rabbim bir daha aynı sıkıntıları yaşatmasın inşallahhhhh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri