İçinizde Birşey Kalmasın....

---> İçinizde Birşey Kalmasın....

Şu kredi olayları bir açılsa da rahatlasak artık yeter vallahi

---> İçinizde Birşey Kalmasın....

Umut kelimesi artık hiçbir anlam ifade etmiyor bana

hayatta yaptığın hiç bir şeyden , içtiğim sudan. aldığım nefesten bile tat alamadığım bir zaman aralığındayım malesef. sanırım yaşlanıyorum artık iyiden iyiye yada içimdeki çocuk büyümeye başladı benden habersiz ... :)

hayatta yaptığın hiç bir şeyden , içtiğim sudan. aldığım nefesten bile tat alamadığım bir zaman aralığındayım malesef. sanırım yaşlanıyorum artık iyiden iyiye yada içimdeki çocuk büyümeye başladı benden habersiz ... :)

Dönemseldir belki, insan ruhu bazen buhranlara girer, çıkar, girer, çıkar. Geçecek diye umuyorum.

İyi ve kötü bir çok duruma düştüm , bir çok ülke gezdim , insan tanıdım , evlendim , çocuk sahibi oldum , kendi işimi kurdum.Üzüldüm ,sevindim , kahkaha attım , ağladım.Hiç bir yere sığdıramadım kendimi , hiç bir yere ait hissetmedim. İnsanlar yanımda kahkaha atıp eğlenirken başka şeyler oldu hep aklımda.Bana en çok sorulan soru ''ne düşünüyorsun'' oldu hep. Ben ise hep kendime ''ne istiyorsun '' diye sordum.Ne kadar param olmalı ? Daha neler yapmalıyım? Bu hayat daha anlamlı hale nasıl gelebilir bilmiyorum. Hep eksik kaldım ama birinin eksikliği değil , ne olduğunu bulamıyorum. Birazdan çıkıp çok güzel bir mekana gideceğim , eğlenmeye. Eğlenmek istiyorum , sakinlik istiyorum, huzur istiyorum ,
Büyük bir boşluk istiyorum...

Hayatta en çok istediğim şeylerden birisi oldu bundan sonra kafam rahat iş konusunda ama hala içimdeki boşluğu dolduracak birisini bulamamak beni üzüyor. Uzun süre sevgisiz kalmak bünyeye dokunuyor sanırsam...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri