IDMAN Yardım Lütfen.

devrimice

Bayan Üye
Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum IDMAN indirdim. Ama seri numarası istediği için indirme işlemi yapamıyorum..
Kontrol ettim nette baktım yine bulamadım bakıyorum bakıyorum denediklerimin hiç birisi tutmuyor..Nasıl yapabilirim acaba ?

---> IDMAN Yardım Lütfen.

konu hakkında bilgim olmadıgı ıcın karısmak ıstemedım kusra bakmayın..

Keşke yardım etmeyide deneseydiniz.

şuan için paralı üyelik istiyor bir kaç yol denemem rağmen..bir sonuca ulaşamadığım için yazmadım..lakin youtube den direk video indirebilirsiniz..dilerseniz altarnatif olarak bu konu hakkında yardımcı olabilirim şimdilik...

Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum IDMAN indirdim. Ama seri numarası istediği için indirme işlemi yapamıyorum..
Kontrol ettim nette baktım yine bulamadım bakıyorum bakıyorum denediklerimin hiç birisi tutmuyor..Nasıl yapabilirim acaba ?

siz bunun paralı sürümünümü kullanmak istiyorsunuz . veya şu an kullanamıyormusunuz .

şuan için paralı üyelik istiyor bir kaç yol denemem rağmen..bir sonuca ulaşamadığım için yazmadım..lakin youtube den direk video indirebilirsiniz..dilerseniz altarnatif olarak bu konu hakkında yardımcı olabilirim şimdilik...

Peki o zaman o dediğin şekilde olabilir mi sadece 3 ya da 4 klip indireceğim o kadar..
Baska indirme seçenekleri bulamadım herkes bunu söyledi onu da malumunuz kuramadım

Peki o zaman o dediğin şekilde olabilir mi sadece 3 ya da 4 klip indireceğim o kadar..
Baska indirme seçenekleri bulamadım herkes bunu söyledi onu da malumunuz kuramadım

Sadece video indireceksen android bir telefonun varsa tubemate indir ve telefona videoyu istediğin çözünürlükte indir .

Eğer tubemate bulmakta zorlanırsan ben yardımcı olurum .

Diğer bir tavsiyem firefox kullanıyorusanız downloadHelper adlı ufak ama çok başarılı olan eklentiyi indirmenizdir.

Biraz araştırıp tam sürüm yaptınızmı internet aleminde hangi video olursa olsun hangi sitede olursa olsun videoyu indirebilirsiniz .

Biraz zahmetlidir . tam sürüm yapmak .

Bana sorarsan birinci seçenek kolay ve temizdir .

Eğer uğraşmak istemiyorsanız sizin yerinize ben indirip size atabilirim .

Buda 3. seçeneğimiz .

youtube indirmek istediginiz video nun
bulundugu sayfada
adres çubuguna,
www. 'dan sonra ss

yazıyorsunuz videonuz iniyor

arkadaşım ahmetturan.org adresinden indir ıdman ı orda crackli bir şekilde sna vermiş zaten ordan indir full sürüm kullanmaya başla :) seri numara filan aramana gerek kalmaz

Keşke yardım etmeyide deneseydiniz.

crack ve serial vermek yasak olduğu için yardımcı olamıyorum ama nette crak ve serial numaraları var ayrıntılı araştırma yapabilirseniz çözümü mevcut kendi bloğumda bile paylaşmıştım ama yayınlamaya izin yok sadece arama motoruna idm full sürüm + crack serial key yazdığında çözümü bulabilirsin link'te yasak anca bu kadar :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri