İhaneti Afferder misin ?

qöztepeLi

Kayıtlı Üye

Sevtap 24 yaşında sercan ise 26 yaşında birbirlerini çok seven bu iki genci düşünelim.bu iki genc ailelerine bu durumdan
haberdar eder, ve hemen nişanlanırlar,daha sonra evlilik telaşına düşerler hazırlıklara başlarlar.evlenmelerine iki hafta
kalmıştır. Sercan birgün Sevtap ile konuşmak ister, onunla bi cafede buluşmayı kabul eder .Sevtap Sercan iLe göz göze
geldiğinde bir şeylerin ters gittiğini sezmişti, ve Sercanın konuşmasına fırsat vermeden neler olup bittiğini öğrenmek
istercesine sorar. Sercan Sevtap 'ın gözlerinin bakar ve ona bi hafta önce kendisini eski dostuyla aldattığını itiraf eder.
Sevtap Sercana hüzün dolu gözlerle bakar ve hiç bi şey demeden çekip gider

erkeklerde bu durumun tam tersini düşünerek cevap verebilirler...??

Hüzünlü bi yazı:(

Ben bir kere affettim sonra acısnı çıkardım ama keşke affetmeseydim ne olursa olsun ben çok acı çektim:(

sevdiğim için herşeyi yaparım ama aldatmak :)asla kabul etmicem bişey... bu konuda af yok... devamı muhakkak gelir çünkü.... :) bi kere yapan ikinciyede yapar aynı şeyi....;)

şuanda bişi sölemek zor ama sanırım affetmem bi kere yapınca devamı gelebilir....bi de sürekli beynimde canlandırıp tekrar tekrar düşünürüm.... sanırım paylaşamayacağım şeylerin biride sevdiğim kişi....ama zor bi karar.....

1 tane msj yazman yeterLı :)

üst üste 3 msj fLod oluo bılgıne sunarımm..

ben affederım ama ıntıkam almak ıcın;)

kesinlikle affetmem bunca geçen zmna yazık ndn yaparlar anlamam gururu oln bi insn köpek gibi sewsede affetmez:(:(

insan delicesine asık olunca gosu hiç bişeyi gormes tabeki intikam hariç bnde af ederim ama sonu husranla ve intikamla biter (ayrıca okkalı bi tokatıda untmamak lasım)

affetmem sanırım affetsem bıle her kavgada onune suerrım ıkıncısı daha kötu affetmemek daha ıyı sanırım

beni gercekten sevdigine inandigim surece affederim.. cunku sevdigim insan benim zaafim oluyor... fakat su var icten affetmeyi istesende yapamazsin...bu da iliski icin hic saglikli olmaz :)

allah kimsenin basina vermesin ;)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri