Ihmmm dolmuş fobim :D

---> Ihmmm dolmuş fobim :D

ahaha alemsin ya .d
ama seni anlayabiliyorum yıllar önce bende aynı seyi yasardım.
hatta bi defasında ineceğim yere geldiğim halde sırf söyleyemediğim için inememiştim
sonra ineceğim yerden bayağı bir uzaklaştıktan sonra bi kadın inmek istemisti onunla beraber inmistim.
Şimdi aklıma geldi bu konuyu görünce güldüm kendi kendime .dd

Arada banada olur haklısın, ama benim ruh halim aşırı değişken :D Arada bi kafam eser yapılmayacak şeyler yaparım :D Veya yanımda uyuyan birisi olduğunda şemsiyemi düşürürüm bir çok kez :D Ve sonucunda iyi bi beddua alırım :D

Arada banada olur haklısın, ama benim ruh halim aşırı değişken :D Arada bi kafam eser yapılmayacak şeyler yaparım :D Veya yanımda uyuyan birisi olduğunda şemsiyemi düşürürüm bir çok kez :D Ve sonucunda iyi bi beddua alırım :D

yaz kış şemşiyemi taşıyorsun :I

bana bunu yapsanda uyanmam :)

Kışın olan bi olayı anlattım ;) Kişiden kişiye değişir. Değişik uyandırma taktikleride var bu LVL 1 :) Yeterki yanımdaki omzuma zıbarmasın :p

Kışın olan bi olayı anlattım ;) Kişiden kişiye değişir. Değişik uyandırma taktikleride var bu LVL 1 :) Yeterki yanımdaki omzuma zıbarmasın :p

hiç yolcu konumunda olamadığım için bilemiyorum aga ne yaparsın dolmuş şöförü olmak zor böyle konularda kültürsüz kalıyo insan :I

xD o da iyimişşş :D

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri