İki Kelâm Aşk.

---> İki Kelâm Aşk.

Aşkısıyla yemekte güllerde gitmiş kıskanmadım bizde burda şiir yazalım hay adaletini yediğimin dünyası :3dth8:
neyse şiire devam bariii oooyyhhhh​

Eğer sen varsan başkası olmasada olur

iki kelam Aşk​

...​

---> İki Kelâm Aşk.

Bak teeee en baştakinden gel buraya en ondekine kadar toplam 1001 adet gül...Sen simdi topla onlari yoldan gecenlere dagit bozulmasinlar sevdiklerine verir insanlari mutlu edersin pPp

---> İki Kelâm Aşk.

Ben kaptım gülleri sayısı kimin umrunda abi
zaten senden başkasının verdiği gülleri almayız biz di mi @leylmira :D

---> İki Kelâm Aşk.

hııhııımmmm:23:

-Yakında hiçbir şey hatırlamayacağım , anılar olmadan aşkın ne anlamı var ?
+Ben ikimizin yerine de hatırlarım , olmaz mı ?

iki kelam Aşk

---> İki Kelâm Aşk.

Kapıma gelen, isimsiz 1001 tane gülle dalga mı geçiyorsunuz yoksa yahu xD Şaka değildi, ciddi ciddi geldi. Ama hala kimden geldiyse, arayıpta aldın mı gülleri demedi. Bende merak etmiyorum. Çiçekçiye'de sordum, söylemeyiz dediler. Hatta bende dedim ki o ne kadar verdiyse ben 2 katını vereyim, söyle? Sonra bir dakika dedim telefonum çalıyordu o arada çiçekler elimde olduğu için şahıs kaçmış gitmiş. Heralde 2 katını veremeyeceğimi düşündü.
[MENTION=154874]leylmira[/MENTION] Hatun kimseyle yemekte değilim, biliyorsun aşkısı maşkısı da kalmadı 2 hafta önce. Bugün evdeydim tüm gün, çizim yaptım :)
[MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION] Çok teşekkür ediyorum Arap Şükrü'yü severim. Çok sağolun :)

---> İki Kelâm Aşk.

Gözlerine teslimim nereyeyse gelirim
Sükununla doyarım

lafı ner(M)den okuduysam neysexD İki Kelam Aşkısı konuşuruz bol bol sayfayı sohbete çevirdik​

---> İki Kelâm Aşk.

Zaman,
Beklerken çok yavaş
Korkarken çok hızlı
Kederliyken çok uzun
Sevinçliyken çok kısadır.

---> İki Kelâm Aşk.

Hayatta herşeyini bir kişiye bağlama. Onu kaybedersen, herşeyini kaybedersin.

---> İki Kelâm Aşk.

Şiirini de çok severim ki.

Bedenimi almaya gelen Azrail’in pençesinde sevdim ben seni. Kahretsin işte öyle sevdim öyle yandım ben sana yar.

Teşekkür ediyorum, çok güzel :)

---> İki Kelâm Aşk.

Şiirini de çok severim ki.

Bedenimi almaya gelen Azrail’in pençesinde sevdim ben seni. Kahretsin işte öyle sevdim öyle yandım ben sana yar.

Teşekkür ediyorum, çok güzel :)

---> İki Kelâm Aşk.

Bugün hep sevilen şeyler paylaşılıyor, forumdan bile çıkası gelmiyor insanın. Teşekkürler eşlik ettiğiniz için :R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri