iLk aşk unutulur mu ?

---> iLk aşk unutulur mu ?

ınsan basen hayatının dıger zamanlarıda ole bı ask yasıokı ne ılkını hatırlıyo ne de oncekılerı zaten tum sevgılılerını unutamamıs bırıne hıc rastlamadım ılk ask degıl ama ınsanın hayatında en deger verdıgı ask unutulmaz

ınsanlar mılyonlarca kez asık olabılır bence . gerçek değeri 1 kısıye gosterır gercek sewgıyı boyle dusunuyorum aşk anlıktır ama sewgının ılacı zamandır

miLyon keremi ?

iLayda

kaLpten bahsediyoruz

Vidadan Veya Civatadan Bahsetmiyoruz.

ben 1 kere aşık oLdum .. ama ınsanLar oLabıLıyor dıye konustum oLasıLıkLık hani ? edebıyat okuduysan . aşk we sewgı arasındakını anlatmaya calıstım sen cumlemın basında takılı kalmıssın özur dılerım suc bende vurguyu yanlıs kullanmışım weya sen yanlıs anladın

aşk anlıktır fakat sevgının ılacı zamandır ;) Asıl olay burda yanii

ınsan denen warlık nankör dur ama bazen . yaz mevsımınde soğuğu kış ta ıse sıcağı aramamızdan bellı .. o yuzden unutulamaz dıye bır sey yok ta .. hatırlayacak ufacık bırsey oluyor bazen

iLayda agrasif gördüm seni

ediz canınımı sıktı

söyle alayim paçasını aşşa

yok yok ıyıyım semıh . bıraz başım arıyor ama ıyı tespit

insan hiç bir şeyi unutmazki ilk aşkı unutsun hep aklımızın bir köşesinde bekler ve gün yüzüne çıkar zamn zaman

Herkesle sil baştan başlıyorum ben , hayatıma girenlerin hepsi hep ilk aşkım olmuştur ... Sondan 5'i hariç hepsini unuttum ...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri