İnci Sözlük Hacked!

By SerhaT

Kayıtlı Üye

qw5pd.png

hacked by

FreWaL & Dr.Ly0n

" Hoşgörü : Başkalarını eylem ve yargılarında serbest bırakma, kendi görüşümüze ve çoğunluğun görüş biçimine aykırı düşen görüşlere sabırla, hem de yan tutmadan katlanma demektir. İzin verme, aldırmama, iyi karşılama anlamlarına da gelir."

Peygamber Efendimiz HZ. MUHAMMED (S.A.V) adına açılan ve hakaret içeren mesajlarınızı unutmadık . Utanmazmısınızki bizim adını bile ağzımıza alırken haya ettiğimiz o peygambere hakaret etmeye . İçinizde Küfrü fazlası ile hak etmiş olanlar olmasına rağmen küfür etmeyeceğim çünkü ben sizin o Hakaret ettiğiniz Peygamberin bize bildirdiği ALLAH dan korkarım . Site sahibi arkadasa dostça bir tavsiye ;

Ne olursan ol Bu yazıların önüne gecmek elinde iken sessiz kalma..

ölmedik sadece uzaktayız

2005 ~ 2013
For Angelz Co.

---> İnci Sözlük Hacked!

Bende nasıl bu kadar üzün süre serbest kaldılar dedim. Ama geri gelirler, Onlara birşey olmaz.

---> İnci Sözlük Hacked!

Helal olsun,teşekkürlerr :)

Rica ederim.

Allah razı olsun bu işlemi yapan kardeşlerimizden.

Bu sozlukler icinde neler vardiki hacklendiler?

Dinimize ve Peygamber Efendimiz (S.A.V)'e hakaret eden içerikler vardı.Üstelik kurucularının mason olduğu iddia ediliyor.Gezi olaylarında da başrol oynayanlardanlar.Kısacası din ve vatan düşmanları.

---> İnci Sözlük Hacked!

Bunlar ifade ozgurlugunu asip olayi hakarete kadar getirdiler. Fazla abarttilar. Ders almislardir umarim.

---> İnci Sözlük Hacked!

Ekşi sözlüğün faydalı tarafları da var ama iyice zıvanadan çıktılar son zamanlarda.
İnci sözlükten hiç bahsetmiyorum bile. İyi olmuş..

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri